İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Awsurveys ile para kazanın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
foruma üye değildim ama gerekirse sırf bu konuya cvp yazıp bazı dalkavukları susturmak için üye bile olurdum...
gelelim konuya forumu başlatan arkadaş tamamen insanice bişi yapmış(paylaşmak)

1.si) arkadaş referans linkini vermiş ve üye olun demiş
2.si) ön yargılı insanları düşünerek buda referanssız kayıt adresi diyerek direk adresi vermiş
3.sü)bu sistem kazandırmıyorsa niye kendi üye olup referans linkini versin?

gelelim açıklamaya:
evet gerçekten böyle bi sistem var reklam yapılan yorum başına 6-4$ üye başınada 1,25$ alıyosunuz ve bu parayıda arkadaşın dediği gibi paypal hesabına aktarabiliyosunuz ama arkadaş bi noktayı atlamış paypal ülkemizdeki bankalara nakit ödemesi yapmıyor,ortak olduğu e-bay alışveriş sitesinden ürün almanıza olanak tanıyor..benimde arkadaşın dediği sitede 75.75$var aktarma seçeneklerinde paypal dışında bi seçenek daha var açık adresmi yazmam isteniyor belkide adresi yazınca posta yoluyla çek yollanacak ama ingilizcem olmadığı için emin olamıyorum o yüzden ingilizcesi ii olan bi arkadaşımdan yardım alacam daha sonra ne yapacağıma karar verecem

konuyo açan arkadaşa bide sorum olacak arkadaşın paypala aktardığı 250$ nakit olarak alabildi mi yada aldıysada nasıl aldı mail adresime cvp yazarsan sevinirim

sonuç: paylaşım arkadaşları karalamak yada dalga geçmek yerine,ya arkadaşım nasıl olacak bu iş parayı almanın garantiisi varmı tarzında sorular sorarsanız aydınlanmış olur ön yargınızdan kurtulursunuz

sen beni susturamazsın cahil herif birşeyden anladığın yok sus bari

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@asasmaz
Bu nasıl bir usluptur. Karşındakina saygılı ol önce. Sistem ile ilgili düşüncelerin var ise paylaş üye olup olmamak kişilerin kendi insiyatifinde kimseye hakaret etmene gerek yok.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendileride hakaret ediyor

Öğretmenim ama ilk o başlatttıııı asdasd. yorumsuz.

asasmaz,sabote amacın yoksa niye bu kadar uzattın? sadece görüşünü söyler ve giderdin.Amacın oyun oynamaksa kumdan kürsü yapıp etrafa küfür edebilirsin..
Sana hakaret etmek için ağzımı açmaya üşenirim ben, sana hakaret eden olmadı.Cehalet,senin gibi at gözlüğüyle bakanlarda olur.

Bir şeyler biliyorsan düzgün bir şekilde bilgini paylaşırsın;"arkadaşım bence yanlış düşünüyorsunuz bu sitelere güven olmaz" dersin.
Elinizde yalan olduğuna dair kesin kanıt varsa gösterin yada susun.Umarım ben screen shotı koyduğumda yüzünüz kızarmaz.

Arkadaşım 4 gündür şehir dışında gecikti biraz screen shot.

konuyo açan arkadaşa bide sorum olacak arkadaşın paypala aktardığı 250$ nakit olarak alabildi mi yada aldıysada nasıl aldı mail adresime cvp yazarsan sevinirim

Hayır..Türkiyedeki bankalara aktarma yapmıyor sadece USA yapıyor sanırım.
Arkadaşım o parayla vbulletin lisansı aldığını söyledi.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemez dedik sen uzattın ödedi falan resimkoy bizde kazanalım o zaman hep beraber çalışalım firmayla

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş amma muhalefet oldun sende... Bırakta kullanan adamlar yorum yapsın sistem hakkında... Ödüyor mu ödemiyor mu.. Bunu böyle önyargıyla konuyu uzatarak öğrenemeyiz.. Ayrıca siz burda ikili tartışmaya devam ettiğiniz sürece bu sistemi bilen kişi dahi mesaj yazıp tartışmaya katılmayacaktır..

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah allah kullanan kullanır kullanmayanda kullanmaz adam zorla üye olun demiyor ki ayrıca insanlık yapıp hem refli hem refsiz link vermiş...

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım konuşmalarına dikkat et burda paylaşım içerindeyiz burda garanti verilmez sadece paylaşım yapılır hem taa ne zamanın konusuna mesaj atmışsın 1 aylık çaba boşa gitti diyosun ama Üyelik tarihi: Feb 2008 nasıl iş anlayamadım

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hesabımda 38 dolar var ama tasarımı kötü diye uğraşmak istemiyorum

ceza237

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben paypal hesabı açtım sonrada kredi bilgilerini girmedim parayı aktardıktan sonra gitdim kredi kartı bilgilerini 75 $ gitmişti paypala mail geldi ama paypala baktım 0.00 $ war neden acaba bilen warmı acaba kredi kartı bilgilerini baştan girmedim diyemi ???

A

a.ışık

Misafir
adam sanki yeni bulmuş!
sen bana 1 kişiyi göster awsurvey'den parasını alan
ben sana 2 katını ödeyecem!
bi araştırsaysın google'da keşke, en büyük SCAM'lardan
ve listenin en başında gelenlerdendir!
daha önce awsurvey ile ilgili kaç konu açıldı bu forumda,
lütfen dolandırıcıların maşası olmayın!
böyle gereksiz yer işgal eden konular da açmayın lütfen!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi