İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayasofya Meselesini Büyütelim...

I

IRCForum

Misafir
ayrıca bana kalırsa şu aşağıdaki link kodunuda astır içi çerçeve şeklinde yap,altında copy butonu olsun fln hem daha hoş görünür hemde oradan kodu almakla uğraşılmaz,Banner 1 , banner 2 yazılarıyla birleşik olduğu için hoş olmuyor yani.

I

IRCForum

Misafir
3.mesajım olacak biraz flooda kaçıcak ama tüm eksikleri tek tek belirtmek ihtiyacı duydum.Her dilde üstteki yazı değişiyor o dile uygun fakat aşağıdaki bannerlar nolcak :)

onlarıda tek tek o dile göre hazırlarsan bannerları daha hoş olur,hepsi ingilizce görünüyor

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bannerler kaldı sanırım :) onlarıda bi ara yaparım söz :p

I

IRCForum

Misafir
tmm eline sağlık çok gzl oldu : )

bu ayasofya meselesine geçenlerde okduğum bi kitaptan sonra baya taktım.Mehdix adlı kitabı okuyanlar bilir,konu tamamen ayasofya üzerine kurulmuş aslında ve %80 doğruluk payı olduğunu düşünüyorum,tavsiye ederim :D

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamamdır Bannerleride Düzenledim :) Bütün dillerde var her dilin banneri kendi içinde gözüküo.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
What does X be? Yanlis bir kalip.
Bence muze olarak kalmali, illa bir ibadethane acilacaksa, ilk yapildiginda neyse o olmali. Bizim insa ettigimiz gorkemli bir camiyi, baska bir millet topraklarini fethettiginde kiliseye cevirseydi heralde cok sevinmezdik. Bizim Ayasofya'dan guzel camilerimiz var, ihtiyacimiz yok.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
FAtih Sultan Mehmet'in bi ilençi vardır.

Ayasofyayı cami olarak kullanmayan
devletin iki yakası bir araya gelmesin.

VE osmanlı padişahlarının ilençleri hep tutar. Örn. Beyazıt kendini tahttan indiren Yavuz'a dermansız bir hastalıktan ölmesi için ilenmiş ve niteikm öyle olmuştur.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ulkedeki dirliksizlik, duzensizligin ve sikintilarin nedeni bu ilenc ise, yapalim cami gitsin. Bence gerektigi yerde vatanini, milletini, dinini dogru duzgun savunmayan millet, gereksiz yerlerde bu islere koyuluyor. Akilli olunsaydi, biz Ayasofya'yi de cok iyi kullanirdik, kimsenin sevmedigi Rum patrigini de. Orada burada Avrupali'nin masasinda ezilip buzuldukten, burokratik olarak asagalandiktan sonra sesi cikmayan ulkede, boyle konularda halk galeyana geliyorsa birsey denmez buna.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5