İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayda 1000 Tl Kazanma Şansı Sizi Bekliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

a.ışık

Misafir
paralı olan şeylere ziyaretçiler pek heves etmiyor malesef.. daha önce defalarca denendi!
ayrıca free üyelere de hiçbir şey vermiyorsunuz.. boş iş.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben biraz ileriye dönük düşünüyorum. Bu tür sistemlerde çok az gold üye oluyor zaten. Gold üye bulmak çok zor. Üyeyi biz bulduktan sonra siz üyeden her ay 30 tl kazanacaksınız. Bize de her ay 12 tl mi vereceksiniz. Bulduğumuz üye için yoksa biz bi kereye mahsus mu 12 tl alıcaz.

A

abdullahsabit

Misafir
aynen tutmaz.ücretsize de verirseniz ancak o şekil gold üyeler bile çıkabilir.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam ben biraz ileriye dönük düşünüyorum. Bu tür sistemlerde çok az gold üye oluyor zaten. Gold üye bulmak çok zor. Üyeyi biz bulduktan sonra siz üyeden her ay 30 tl kazanacaksınız. Bize de her ay 12 tl mi vereceksiniz. Bulduğumuz üye için yoksa biz bi kereye mahsus mu 12 tl alıcaz.

hocam üyeler eğer 1 aylık gold üye alırsa 12 tl, 2 aylık alırsa 24 tl, 3 aylık alırsa 36 tl diye sizin karınız artıyor. yani üyenin alacağı gold üyeliğe bağlı olarak karınız artıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5