İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayda 2 TL'ye Hotfile !!! Şaka Değil

muratkara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben tesekkur ederım evet satıslarımıza devam edıyoruz...

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Resmen konuyu up yapıyorsun şu an adil değil yaptığın.. Nedense modlarda bunu görmüyor :S

muratkara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır malesef bu bır kıralama kampanyasıdır.birçok alısverısım oldu ve sorunsuz..almayı dusnuyorsanız kacırmayın derım msn ekleyın konusalım [email protected]

muratkara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne dıyorsun kardesım elımden geldıgınce bırseyler yapmaya calsıyorum bu fiyata hotfile bulabılırmısınz??

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hayırlı satışlar. Bir arkadaşın konusunu kopyalasanızda bence önemli olan ödeme seçenekleridir. Sizinde banka ve telefon hattı(turkcell-avea) farkınız var sonuçta, yani paypalı saymazsak eğer tamamen farklı kişilere hitap ediyorsunuz. İki arkadaşada hayırlı satışlar dilerim, yakında sizden alacağım sanırım bende, şu sıralar tatildeyim pek ihtiyaç yok 2-3 hafta daha :)

muratkara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
KAMPANYA STOKLARI BİTMİŞTİR...
KAMPANYAYA OLAN İLGİ VE ALAKA İÇİN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.
YENI KAMPANYALARIMIZ ZAMANLA OLABILIR...

piyanist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum mail adresini vs bilgiler değişiyorsa banka bilgilerini pm geç ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5