İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AYDA 600 YTL YE VAR MISINIZ ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Efecim Aptal aptal konuşma Üyelik tarihime bak temmuz 2008 yani bu şu oluyor ben temmuz ayından beri bu forumdan bilgi alıyorum ,gerektiği zamanda Veririm sanane ! İnsan oL adam ol beyefendi desinler ona buna laf atma bi konu açmışım üye olursun olmazsın sana kalmış gereksiz yere laf ebeliği yapma .

Evet Temmuz 2008'i görüyoruz. Kör değiliz İngilizce'de biliyorum. Senden de adamlık dersi alacak değilim. Haddini aşma. Seviyenin ne kadar derin olduğunu yazdıklarınla belli ediyorsun.

1- Yapmış olduğun paylaşım erişim için güvenli değil.
2- Paylaşımı sadece kendi üyelik ref kodunu vermek amaçlı olduğunu söyleyenler var. İlk önce onlara cevap ver. Ayrıca diğer paylaştığın 4 konu da bu yüzden açılmış gibi.

Paylaşmış olduğun konular >>

onur801

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi nedenden dolayı konuyu kitlettireceksiniz? İnsan oLun efendiler İnsan ! Salak Salak hareketler yapmayın.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi nedenden dolayı konuyu kitlettireceksiniz? İnsan oLun efendiler İnsan ! Salak Salak hareketler yapmayın.

benim yazdığımı okursanız tam anlamış olurunuz ben kilitletecem konuyu demiyorum buna da zaten yetkim yok olsaydı konuyu kilitler senide banlardım bu üslupla çok fazla bu forumda barınacağını zannetmıyorum. biraz daha ağzından çıkan kelimelere dikkat et seviyeli konuş yaka hiç konuşma birini sen seçersin artık

onur801

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ceycey sen benle mi uğraşcan hemşerim işin gücüm yokmu senin git başka şeylerle ilgilen.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ceycey45 neden bu kadar asabisiniz anlamış değilim.ikinizide tanımıyorum ama adam konu açar açmaz çok sert bir şekilde yanıt vermişsiniz.Kendi ürünü olan birşeyi paylaşıp milleti dolandırmaya çalışmıyor ki onur801,kendi üye olduğu bir siteyi referans toplamak için tanıtmış.Bunda yanlış olan ne?Başka bir yere 400 ytl yazdı diye mi bu karalamalar?

Gayet ciddi göründü site baktım bir üye oldumda.Teşekkürler onur801

onur801

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ceycey45 neden bu kadar asabisiniz anlamış değilim.ikinizide tanımıyorum ama adam konu açar açmaz çok sert bir şekilde yanıt vermişsiniz.Kendi ürünü olan birşeyi paylaşıp milleti dolandırmaya çalışmıyor ki onur801,kendi üye olduğu bir siteyi referans toplamak için tanıtmış.Bunda yanlış olan ne?Başka bir yere 400 ytl yazdı diye mi bu karalamalar?

Gayet ciddi göründü site baktım bir üye oldumda.Teşekkürler onur801

Eyv kardeşim . Teşekkürler.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum.iyinet.com çerçevesinde bir dil kullanın arkadaşlar..

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum.iyinet.com çerçevesinde bir dil kullanın arkadaşlar..

Evet bence de yazdıklarımıza dikkat edelim. Salak, aptal gibi sözcükleri yazılarında kullananlar ancak çocuk ruhlu olabilirler.

Tabiki birde büyük harfle yazılmış olan MAL sözcüğü var. Hala yanıt veren yok. Kim yazdı bunu merak ediyorum?

Tags: MAL Centilmen

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[konu-dışı]

Aklıma Acun geldi =)
Acun: Yokum diyoooooooooooor!

[/konu-dışı]

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enteresandır internettte nereye girsem bu site çıkıyor karşıma. Para dağıtıyoruz diyorlar. Merak ettim para alan var mı?

Sanki, tek kişinin yönettiği prfosyonelce hazırlanmış amatör bir girişim gibi geliyor bana?

Bilgisi olan ya da fikri olan yazsın lütfen? Para alan ya da alınabilir diyen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5