İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayın 4dü oldu çek gelmedi ne iş ? :)

V

vuduu

Misafir
ya Aşağıda gösterilen 'Ödeme Onaylandı' gününden 2-10 gün sonra ödemeler size postalanacaktır. bu ibareyi herifler sanırım 10 güne kadar bekliyor ben olsam beklerdim yani 10 gün daha hesapda durması demek bi ton faiz demek salakmı google ? Çekin Tarihi: 20.Ara.2004 benim hala gelin giden yok 15 gün oldu. çeki gelen varmı 20 sinde onaylanıp ?

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadalar adsensede onaylandının altında çek numarası ve tarihi yazıyo aceba bunla çeki bozdurabiliyomnuyuz ben bankaya sorcaktım ancak üşendim gitmeye soranınız varmı??

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimkide gelmedi biraz sonra postaneye gidicem inşallah orda duruyordurda kırarım kafalarını.

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
postaneyle filan uraşma bence oralarda yakın bi banka varsa gi ora ve sor dediimi bizede haber ver sora :)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin dediğin gibi olmaz herhalde öyle olsa boşuna çek göndermezler yazarlar numarayı gidersin alırsın paranı yani çek yoksa parada yok :)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne biliym ya belki olur die düşündüm yosam google nie yassın ora çek numarasını??

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela şuan bize çek gelmedi ileriki günlerdede gelmezse mail atarız belki o numarayı sorabilirler diye düşünüyorum...

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hım oda olabilir mantıklı aslında ancak buda olabilir gibime geliyo ben şahsen sorcam bankaya bugün yarın sorarsam haber ederim

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
postaneye gitttim postalar Topkapı şubesinden geliyormuş.Yolda bi postacı yakaladım dedim kaç günde bi geliyorsun posta dağitmaya her gün geliyorum dedi sonra amerikadan bi posta gelicek dedim kaç günde gelir ups ile 3 günde gelir normal posta 15günde gelir dedi bende benim posta gelmezse yarın basarım postaneyi ona göre dedim merak etme gelir dedi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5