İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayıp

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Posta kutuma gelen mail,
- - - - - - -
Bu mail size hizlimail.net sistemi kullanýlarak [email protected] kiþisinden gönderildi. hizlimail.net, kiþilerin kimlik bilgisinin doðruluðunu garanti etmez.
Ýþte mesajýnýz:

Çocuklarýmýz Bizim için Deðerlidir Onlar Kimsesiz Onlara Sizlerde Yardým Elini Uzatýn.

Kimsesiz Çocuklara yardým Etmek Ýçin Aþaðýdaki Siteye Lütfen Girin.

http://www.kimsesizcocuklar.be

mail atarken vakit kaybetmeyin!!! www.hizlimail.com
- - - - - - - -

Nasıl bir para kazanma hırsıdır, bu kadar mı terbiyesizleşilir! Sokaktaki dilenciden ne farkın kaldı artık senin!

www.kimsesizcocuklar.be adresine tıklayın ve bakın, böyle bir insana ne denilebilir ki?!

D

doLob

Misafir

reklam vermek istediginizde bu site ile basvuruldugu gozukuyır

Admin Name........... Adnan DAN
Admin Address........ unalan mh ayazma
Admin Address........ cd barut sk no 3 uskudar
Admin Address........ istanbul
Admin Address........ 12345
Admin Address........ NY
Admin Address........ TURKEY
Admin Email.......... [email protected]
Admin Phone.......... +9.05364474585
Admin Fax............

iyi dileklerinizi bekliyorlar..

I

iyiyiz

Misafir
Bende bu sitenin cok iyi oldugunu google a gönderdim ama bu kisi aramizdan birisi sanirim cünki artik sitenin yerinde yeller esiyor.Benim bir mail adresim var böyle biraz killandigim sitelerin maillistlerine üye oluyorum,ben burda aciklarsam ne mailler geliyor bomba olur :D Hic tahmin edemeyeceginiz kisilerden : ) Yuh bunu sende yaparsan baskalari neler yapmaz dersiniz.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Doğru bir mesaj, fakat bu konuların webmaster'lıkla ne alakası var her gördüğümde kendime soramadan edemiyorum.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar gelirin kimsesiz çocuklara verilmediğini nereden biliyorsunuz?

bence o reklamlara tıklamalısınız ama 1 defa...

Adamın sahtekarlık yapıp yapmadığını biz ölçemeyiz! Zaten hiçbirimizin böyle bir hakkı yok...

Ben de yapabilirdim böyle bir siteyi ve yapmış olsaydım gelirini gerçekten bağışlardım bilmiyorum bu insan ne yapacak ama; bence biz yargılamamalıyız.

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer gerçekten o gelir kimsesiz çocuklara veriliyorsa en azından siteye biraz adam gibi bir içerik konmalıydı

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen olsan ne koyardın mesela highvoltage? Belki adam insanların durumun vehametini zaten bildiklerini düşündüğü için fazla abartıp,süsleyip püslemek istememiştir.
Belki de ben yanılıyorumdur. Hiç belli olmaz. Ama yine de hemen yargılamayalım bence... ;)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya saçmalıyorsunuz, kimsesiz çocuklara veriyor olsa bile böyle bir ihtimal sıfır, kimsenin parasını kimseye zorla bağışlayamazsınız. hele ki çocuklara hırsızlık yoluyla yardım edilmeye kalkışılması iğrenç bir olay, hırsızlık çünkü orada reklamı çıkan adamın cebinden gidecek bu paralar. benim reklamlarım olsa anasına bacısına yüz bin kez küfür ederdim sen kimin parasını kime vermeye kalkıyorsun diye.

N

!ndream

Misafir
Kimsesiz çocuklara veriliyor olsa oraya bu sitede toplanan paraların tamamı kimsesiz çocuklar vakfına veya kimsesiz çocuklara verilecek diye yazılırdı. Reklamlar frame içinde pahalı ve ingilizce reklam olarak ayarlanmaz, tek sayfalık adsense hesabı, domain bilgileri sahte, adres yok telefon yok bilgi yok. Ben bu işi yapıyor olsam önce bu bilgileri düzgün yazar, netten bulduğum 2 3 çocuk resmini ana sayfaya koyup duygu sömürüsü yapıp şerefsizlikle para kazanmayı bırak bu kadar haysiyetsiz bir duruma düşmezdim. Senin çıkıp gerçekten yardım yapıyor 1 kere tıklayın demen ayrı bir olay zaten senin gibi 200 kişi 1 kere tıklasa o maildan gelip 10 gün dursa 500$ cukka cebe. Buna inandığına bile inanamıyorum açıkcası.

D

dejafu

Misafir
eger veriyorsa birinden çalıp diğerine vermek olur. her türlüsü ayıp bu işin. kimsesiz çocuklara veriyor aa ne iyi değil. eğer oyle bişey istiyosa yapar sitesini yine koyarsa koyar googlunu (hile yapmadan) hatta vakıf la anlaşır siteye post koyar bu işler bole yurur.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ha bak o zaman nolur, biz de sağdan soldan sitelerimizden link verir ziyaretçisini artırırız tabi güvencesini aldıktan sonra.
hatta öyle bir proje yapılabilir bakın, kimsesiz çocuklar veya benzeri dernekler için bir site yapılır sponsor firmalar alınır, herkes sitesinden link verir kaynağı da fona aktarılır, beş beş olur o zaman

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
doLob' Alıntı:
reklam vermek istediginizde bu site ile basvuruldugu gozukuyır

iyi dileklerinizi bekliyorlar..
o siteden birileri bu foruma veya r10 a üyeydi , buna eminim, melegimsin.com un logosunda yazan horozz.net bi yerlerden tanıdık geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5