İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ayiptir sormasi......

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
arkadaslar adsenseden ayl1k 1 dolardan fazla kazanan arkadas varm1 çok merak ediyorum cevaplarsan1z sevinirim :)

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
ben ayda 100 $ en az :) ingilizce özgün makale yaz dostum.göreceksin ki dediğim olacak günde 10 tık bile 1 $ verdirir en azından 1000 hitte bile.

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kesinti.jpg

ne sitesiymiş bu böyle :)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
böyle para kazananlari görünce tekrar çalismak için heves geliyor içime gözüm yok yanlis anlama allah daha çok versn masallah güzel kazanç :))

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
böyle para kazananlari görünce tekrar çalismak için heves geliyor içime gözüm yok yanlis anlama allah daha çok versn masallah güzel kazanç :))

Sana tavsiyede bulunayım : 1.si İngilizce özgün site kur.2.si Wordpress gibi sistem..3.sü de günde 15 dk nı ayır..Ve bloğuna farklı bilgiler sun..Farklı bilgiler sundukça farklı reklamlar baş gösterecektir sistemde ve her reklam tipinde de farklı gelir elde edecek ..Sitende max 2 reklam koy renge uyumlu olsun..(tavsiyem sitenin altına ve üstüne ) .Pek yana koymanı tavsiye etmem tıklayan az olur..Ve en önemlisi de siten İngilizce olsun.Genelde sağlıkla ilgili birşeyler yaz ama dediğim gibi İng ve Özgün olması şart..Ama sakın güncellemeyi ihmal etme.Günde emin ol 3 makale koysan İngilizce Özgün İnan en az 15-20 tık alsan 4-5 $ günde rahat alırsın..2 günde yıllık domain çıkar..

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sana tavsiyede bulunayım : 1.si İngilizce özgün site kur.2.si Wordpress gibi sistem..3.sü de günde 15 dk nı ayır..Ve bloğuna farklı bilgiler sun..Farklı bilgiler sundukça farklı reklamlar baş gösterecektir sistemde ve her reklam tipinde de farklı gelir elde edecek ..Sitende max 2 reklam koy renge uyumlu olsun..(tavsiyem sitenin altına ve üstüne ) .Pek yana koymanı tavsiye etmem tıklayan az olur..Ve en önemlisi de siten İngilizce olsun.Genelde sağlıkla ilgili birşeyler yaz ama dediğim gibi İng ve Özgün olması şart..Ama sakın güncellemeyi ihmal etme.Günde emin ol 3 makale koysan İngilizce Özgün İnan en az 15-20 tık alsan 4-5 $ günde rahat alırsın..2 günde yıllık domain çıkar..

sen kazanc1n1 bu sekildemi yapt1n :):) makale diyede tavsiye gelmisti uygunmudur :)

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Farkındaysan aylara bir anda gidip de 500$ görmemiş hesap zamanla oluyor yani anlayacağın.Bir anda Google sana maaş bağlar gibi ayda 500$ vermiyor.Ben 2 ay index alamadım sitemden.Git istatistik verdim sana bak.Bu zamanla olur para kazanmak hemen kimsenin eline vermezler.Ben milleti bilmiyorum.Benim yaptığım WP site üzerine İngilizce makale..Özgün diyorum neden ? Çünkü Google site iskeletine baktığı zaman farklı içerik görecek..Yani düşün 2 WP sitesi var ikisinde de aynı tema..Ancak birinde içerik farklı olunca Google dicek ki bu site aynı WP üzerinde ama farklı içerik dicek..Anlatabildim mi ? Farklı olduğunu hissettircen Google 'a aradan 4-5 ay süre zarfında kazandığın hite göre para da artacak.En önemlisi sakın ama sakın güncellememezlik etme..Spor gibidir.Birgün yapmazsan sekelersin.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Farkındaysan aylara bir anda gidip de 500$ görmemiş hesap zamanla oluyor yani anlayacağın.Bir anda Google sana maaş bağlar gibi ayda 500$ vermiyor.Ben 2 ay index alamadım sitemden.Git istatistik verdim sana bak.Bu zamanla olur para kazanmak hemen kimsenin eline vermezler.Ben milleti bilmiyorum.Benim yaptığım WP site üzerine İngilizce makale..Özgün diyorum neden ? Çünkü Google site iskeletine baktığı zaman farklı içerik görecek..Yani düşün 2 WP sitesi var ikisinde de aynı tema..Ancak birinde içerik farklı olunca Google dicek ki bu site aynı WP üzerinde ama farklı içerik dicek..Anlatabildim mi ? Farklı olduğunu hissettircen Google 'a aradan 4-5 ay süre zarfında kazandığın hite göre para da artacak.En önemlisi sakın ama sakın güncellememezlik etme..Spor gibidir.Birgün yapmazsan sekelersin.

evet görüyorumda mükemmel yükselis gösterms MASALLAH sitene bakmak isterim sak1ncas1 yoksa

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Sakıncası yok arkadaşım ne sakıncası olacak P.M atarım 2 siteyi de.Ancak dediğim gibi özgünlük ve ing şart. Yapın dediklerimi görün artacak bir anda artmaz.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
fazlada olmasa tek site ile iyi tıklama alıyorum :) kesinlikle özgün yazıların meyvesi

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
beratxt bende siteni merak ettim pm bekliyorum :)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
fazlada olmasa tek site ile iyi tıklama alıyorum :) kesinlikle özgün yazıların meyvesi

arkadas1m güzel kazanç san1r1m ama 1 ay öncesine kadar dandik bi siteye ama yabanc1 site yani neyse 1 t1klamada 2 dolar gelmisti yurt d1s1nda arkadas1ma t1klatm1st1m yani baska giren olmuyordu sonra banland1 tabi millete t1klata t1klata google uyand1 :D:D:D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5