İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayıptır ya

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Wordpress için bir eklentinin Türkçe tercümesini yapıp eklenti sahibine gönderdim.
Sonraki güncellemede yayınlanacağını söylediler. Nitekim yayınladılar da. Ancak niye bütün tercümanların internet sitelerini dofollow olarak wordpress.org daki eklenti sayfasına eklerken benim siteme rel="nofollow" ekleme zahmetini göstermişler anlayamadım açıkçası.

Kabul ediyorum siteme dofollow link çıkacak diye tercüme ettim eklentiyi ancak bu da yapılmaz ki arkadaş. linki http:// kullanarak eklemişler onu silmeye bile zahmet etmemişler de linki eklerken nofollow koymuşlar.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
NoFollow'da olsa linkinizin geçerli olacağını biliyorum yanlışta biliyo olabilirim.
Ama isminizi duyurursunuz en kötü, bu da bişeydir. :)

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
NoFollow'da olsa linkinizin geçerli olacağını biliyorum yanlışta biliyo olabilirim.
Ama isminizi duyurursunuz en kötü, bu da bişeydir. :)

Tabii ki bu da bir şey ama niye sadece ben?
Aklıma hep Türklere karşı olan tavırdan dolayıymış gibi geliyor, malum çoğu ülkede iyi bilinmiyoruz. Ama bir yandan böyle de düşünmek istemiyorum. Şaştım kaldım.

beni çok da ilgilendiren bir durum yok o nedenle kötü diyemem, ama ayıp etmişler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5