İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aylık 10 ytl 468*60 tekil 2100-2500 tekil

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.oyunhane.net
http://extremetracking.com/open;unique?login=tefos

3 gündür host sorunları yaşıyoduk şimdi host satın aldım sitenin masrafları çıksın istiyorum hemde sizin reklamınız olsun o yüzden bu kadar ucuz yani :)

sadece 24 mayıs da adwords kullanıldı ve bugun kullandım (host kapalıyken giden hitleri gelsin diye sitenin gerçek hiti 2100-2500 arası )

sayfanın en üstüne 2 tane yan yana 468*60 banner olcak her banner kendi arasında dönüşümlü olcak (2 den fazla teklif gelmezse dönüşümlü olmaz sabit reklam yaparız)

evet ilk yazanlar bannerı kapar :)
ödeme eft veya paypal (7$)

M

maxialem

Misafir
iyi bir fikir verdin ve bende hemen yaptım bu 2000 kişi flash oyundan geliyosa bende ek olarak oyun bölümü koydum sana tavsiyem oyunlarını iyi gizele bir kaçını götürdüm :)

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maxialem' Alıntı:
iyi bir fikir verdin ve bende hemen yaptım bu 2000 kişi flash oyundan geliyosa bende ek olarak oyun bölümü koydum sana tavsiyem oyunlarını iyi gizele bir kaçını götürdüm :)

aferin sana :) oyunları gizlememin ne faydası olur isteyen her şekilde alır

M

maxialem

Misafir
sende haklısın ama biraz zor olsun karşındakine hediye etmişin gibi geliyo bana örnegin acemi ben bile kolaylıkla alabildim

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah allah ya zaten tüm oyunlar bilgisayarına yükleniyo kardeş tmp internet files ı karıştır istersen açtığın tüm .swf lerde orda :) neyse konumuz bu değil başlık başka seyler için açıldı teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5