İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 1000 TL Gelirli Dizi sitesi

cengizturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: ( pm ile verilecektir )

Site için istenen fiyat :
En uygun teklifi verene satılacaktır.

Sitenin aylık getirisi: 1000 TL

Sitenin açılış tarihi:
2 Eki 2010 / 14:58

Kategori, sitenin içeriği nedir:
Yerli Yabancı Dizi veFragman Sitesi

Günlük hit sayısı, kaynak link:
9-10k ayrıntılı bilgi pm ile verilecektir

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 6 aylık / 0

Alexa: 219,129 TR : 3,399

Hosting dahil midir değil midir: Mart sonuna kadar kalabilir

Banlı olduğu yerler var mıdır: Hayır

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Evet

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: Evet ( sınırsız ) Lugesoft özel tema yaptırılmıştır

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

NOT: Ayrıntılı bilgi için msn ekliyebilirsiniz
[email protected]
Ödeme sadece İş Bankası Eft veya Havale olacaktır.
Site kelimesinde www.google.com.tr de ikinci sayfadadır.2 tane link satınalınmştır.2 adet reklam alınmıştır 16 nisanda sona erecektir.
Satış için ödeme yapıldıktan sonra site devredilecektir.(Bir sakatlık olmasın diye.Bir kez başıma geldi birdaha gelmesin :))

CİDDİ DÜŞÜNMEYENLER LÜTFEN PM İSTEMESİN

cankan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık 1000 lira geliri olan siteyi 13 yıllık net hayatımda satan gormedim kesin sahte hittir veya basşa siteden hta indirtmiş explorer zorunlu hittir helede Alexa: 219,129 TR : 3,399 bu mumkun değil bu en fazla TR 2 binlerde olması lazım 1000 lira ya dile kolay 18 20 k lik siteler ayda 150 gecemiyo bu günde 150 binmi cekiyo ne yapıyo :))

cengizturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık 1000 lira geliri olan siteyi 13 yıllık net hayatımda satan gormedim kesin sahte hittir veya basşa siteden hta indirtmiş explorer zorunlu hittir helede Alexa: 219,129 TR : 3,399 bu mumkun değil bu en fazla TR 2 binlerde olması lazım 1000 lira ya dile kolay 18 20 k lik siteler ayda 150 gecemiyo bu günde 150 binmi cekiyo ne yapıyo :))

arkadaşım bilip bilmeden konuşma istersen demekki senin 13 yıllık net hayatın yalanmış
gir siteyi incele en ufat bir sahtekarlık gör sana siteyi dewredeyim

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18

Kafamı buluyon 20 k lık site 150 tl yimi geçemiyor 3 k sitesi olan tanıdğım var en az 700 tl alıyor

cengizturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kafamı buluyon 20 k lık site 150 tl yimi geçemiyor 3 k sitesi olan tanıdğım var en az 700 tl alıyor

arkadaş 13 yıldan beri internette pek bir ilerleme gerçekleştirememiş galiba kardeş
benim daha fazla kazandığım günlerde oldu.Kazanan kazanıyor :)

TheRmzn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazıları vardır ki yapamaz karalamaya başlar.bu böyle gelmiş böyle gider.gururuna yediremez veya çekemez.Herkes bilsin ki bir sitenin ne kadar kazanacağı site sahibine bağlıdır.Şuanda ben gg'den aylık 1k yakın para alıyorum 6k hitle düşünün gerisini.

cankan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farzmı sünnetmi

hocam yalan söylemek farzmı sünnetmi ? 3 k sitem var ayda 300 kazan sana 1500 tl odemeyen haysiyetsizdir hadi buyur ... bari atıyonuz destekli atın ben sitem gazateye cıkmıs bir kişiyim hayatınızda gazateye sitesi cıkan varmı bol keseden adıyonuz şimdi site ismi vermek istemiyorum rumuz KuaNNa İYİ arasdırın siz daha googleden ziyaretci geldiğini bilmiyoken ben site satıyodum :)) 13 yıl bosmus herkesin ağzı poşet değilki büzesin ağzı olan konusuyo aynı kılıcdar oğlu chp de sizin gibi :)))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5