İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Aylık 15 TL Başlayan Fiyatlarla Reklam Vermek İsteyenler Kaçırmayın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serdarakyol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.cinearsiv.com adlı film sitemize aylık 10 Liradan başlayan fiyatlarla reklam alımları başlamıştır.

Hafta içi günlük en az 1400 tekil hit, en az 3500 sayfa gösterimi , Hafta sonu günlük en az 1900 tekil hit, en az 4500 sayfa gösterimi olan sitemizi inceledikten sonra reklam vermek isteyenler ayrıntılı bilgi için sitenin iletişim bölümünden ve ya buradan pm göndererek detaylı bilgiye ulaşabilirler.

Bazı Reklam Alanları:
- 468x60 logo yanı - Aylık 20 TL
- 120x600 sağda ve solda olmak üzere site kenarı sabit reklam alanları - (dolu) - Aylık 20 TL
- 728x90 anasayfada altta bulunan 2 adet reklam alanı - Aylık 10 TL
- 728x90 içerikte, video üstü ve video altında bulunan reklam alanları - Aylık 15 TL
- Video önü 3 adet reklam alanları, 336x280, 300x250, 468x60 reklam alanları için kullanılabilir 428x60'lık alan BOŞ - Aylık 10 TL

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kurallar açık ve net olarak kullanıcılara yönelik belirtilmiştir.

Konu içerisinde +3 üzeri mesaj kasmak ban sebebidir.

Flood yapmak 3 gün uzaklaştırılma ceza-i işleme tabi olmakla beraber uyarı amaçlı size bilgilendirme yapıyorum.

Tekrarı olduğu halde kurallara uymadığınız için ceza-i tedbir uygulamak zorunda kalacağım.

Teşekkür eder, hayırlı satışlar bol kazançlar dilerim.

serdarakyol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim bunu ben bugün yapmamışım sadece bu birincisi.
ikincisi ise konuyu güncel tutmak için böyle bir uygulama yapmam lazım yoksa yeni konu açma ile daha da konu kirliliği yapmış olurum.
üçüncüsü ise banlamak sizin elinizde benim için sıkıntı yok. bugün bana mail atıp sitemize uzun süredir gelmiyorsunuz, gelin diyen de sizsiniz.

neyse bundan sonra dikkatli olurum. sizde bence bunun için bi düzenleme yapın. iyi çalışmalar sizede

acaip70

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm sitenize bende reklam vermek isterim müsaitmisiniz

dgncan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
pm olarak tam fiyat listesini alabilirmiyim vede site içeriği ne olursa olsun ekleniyormu?

serdarakyol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kampanyada son günler arkadaşlar. reklam alımlarımız kampanyalı fiyattan devam ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5