İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 18.99 $ Hollanda / Almanya Lokasyonlu VPS

aecsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık 18.99 $ Hollanda veya Almanya Lokasyonlu VPS (Virtual Dedicated Server)

DETAYLAR ve SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bireysel Linux VPS (Sanal Sunucu) Özellikleri: İşletim Sistemi olarak; Centos 5, Debian 4, Debian 5, Fedora 7, Fedora 8, Fedora 10, Gentoo 2008.11.30, Ubuntu 8.10, Opensuse 11 işletim sistemlerinden birini kurabilir veya yeniden kurulum yapabilirsiniz.

Hollanda veya Almanya Lokasyonlu
Full Root erişimi
HyperVM panel !
2000GB Aylık trafik (Bandwidth)
99,5% Uptime oranı
1 Adet IP adresi
256MB RAM
100Mbps bağlantı hızı
1024MB maksimum ram performansı
10GB HDD Alanı
Dünyanın en iyi veri merkezi
1 İş günü içerisinde teslimat

Her VPS Sunucunun bulunduğu ana sunucuda 8 GB Ram bulunmakta ve eşit olarak dağıtılmaktadır. Dilediğiniz sunucu bileşenini kurup, yeniden yükleyebilirsiniz, VPS sunucunuza full erişim hakkınız bulunmaktadır. Bir VPS Sunucu ile firmanızın verilerinin gizliliği veya paylaşımı için kullanabilir, oyun sunucusu olarak kullanabilir, kendi hosting paketlerinizi satabilir, kontrol panel satın aldığınızda müşterilerinize kontrol panel ile birlikte hostingalanı sağlayabilir, yüksek trafikte siteler barındırabilirsiniz.

DETAYLAR ve SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi