İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aylık 30.000.000'a banner reklam almak isteyenler

W

webasi

Misafir
günlük hiti 500'ün altında olmayan 50 siteye 468 banner reklam vereceğiz. dialer vb. değil turizm reklamıdır. ilgilenenler

0232 248 21 87
0555 283 67 57 'den bize ulaşabilirler. lütfen mail göndermeyin. başvuruları telefonla alacağız. minimal 8 ay sürecek bir kampanyadır.

F

funcitytr

Misafir
ben verdikleri numarayı arayıp başvurumu yaptım bakalım nasıl bir sonuç çıkacak....

P

parasitesi

Misafir
Ben yukarıda belirtilen numarayı aradım, adam bana isterseniz ben sitemde sizin reklamınızı yayınlayabilirim diyor.
Galiba bu yeni bir reklam bulma yöntemi!
Bilmem!
Yanlışım varsa adam sitesinin, kendisinin adını adresini falan yazsın bari!

T

turk40com

Misafir
Arkadaslar..
atlamayın hemen..insanın kendine biraz olsun saygısı olur..
aylık 30 milyon gibi komik rakama reklam almayın. o kadar emek vereceğim, çalışacağım, ve adamın biri gelip 30 milyon gibi komik bir rakama parselleyecek..
lütfen bu "net-reklam " olayını bu kadar basite indirgemeyiniz.
Piyasa bozuluyor bu şekilde..
Bırakın bari bu olayın ciddiyeti olsun. zaten "alem bozuldu " !

F

funcitytr

Misafir
turk40com iyisin hoşsun güsel söylüon. haklısın da sonuna kadar. aha http://www.funcity-tr.com 3 yıldır sitem açık günlük hiti 500 - 600 arası. Elimden geldiğince güzelleştirmeye güncel tutmaya en iyi hizmeti vermeye çalışıyorum. Şu anda yayında olan banner 468 x 60 lık gittigidiyor... ben bundan ayda 30 milyon kazanıyormuyum.. belki kazanır belki kazanmam. Peki ben 30 milyon ordan kazanmıyorum. Ortada daha fazla fiyata reklam veren biri yok. Ve benim paraya ihtiyacım var. Sen söyle ne yapayım ? Bu adamdan reklam almayayımda boş boş mu durayım...

Ama bu değil ki seni desteklemiyorum. Elbette destekliyorum. Ama başka çare olmayınca ??

T

turk40com

Misafir
güzel kardeşim 30 milyon ne seni ihya eder, ne de çalışmalarını etkiler.
Ekonomik durumunu bilemem. ihtiyacın var ise, elbette bu senin seçimin. Dilediğin gibi kullanabilirsin siteni.
Ben genel anlamda konustum. " Net-reklam " piyasası ile alakalı yani.
Düşün bir..ayda 10 bin tirajı olan bir dergide aylık reklam 500 dolardan başlıyor. ki bu rakam en düşük rakamdır.
günlük 500 hiti olan bir site düşünün. ayda 15 bin eder. Ki bu rakamlar minimum rakamlardır.
Yazılı Basının albenisi kalmadı artık. Devir internet devridir. Herkes bunun farkında. Lütfen bunu önemseyelim arkadaslar.

Kendinizi küçümsemeyin. 600 kişi giriyorsa sitenize bu önemli rakamdır. gazeteye ilan ver, bir merkezde toplayamazsın 600 kişiyi birden..
biraz ince düşünün..İnternet'in gizemi burada..

Bol Şans..

bedavamelodi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu arkadaşlar bu numarayı ben de aradım.Telefonu açan adam "böyle bişey yok ben kimse reklam vermiyorum.Birisi benim yerime böyle şeyler yazmış" dedi.Bu işte bi bit yeniği var dikkatli olun!
http://www.bedavamelodi.com

F

funcitytr

Misafir
alala ben aradım. adam sitenizin ismi ne dedi ? söyledim kodla dedi kodladım. tamam dedi başvurunuz gerçekleşmiştir dedi. biz size ulaşacağız deyip kapattı....

bende anlamadım....

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
abicim uyanmadınız mı daha... adam 555 kullanıyo... yani aranbataria... siz aradıkça kontur kazanıyo... yemeyin bu numaraları...

F

funcitytr

Misafir
pohahah ben 10 sn. konuştum ve 555 i aramadım 232 li numarayı aradım.... benden kazanmadı demek ki :)

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
yav günahını da almayalım belki ciddi ciddi reklam verir de umarım bi kaç kuruş katkısı olur turk internet sektörüne... :)

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bırakın 30 milyona değmez.
arayacam bide:) kardeşim mail neden işini görmüyo.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5