İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 37 TL = 4 GB Ram + 4 Core + 100 GB HDD + Limitsiz Trafik

venov

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar,

Bu kampanyamız bir ay için geçerlidir. Bir sonraki ay kampanyamız bitmiş olacaktır. Bir ay içinde vds hizmeti almiş olan müşterilerimiz fatura tutarı ne kadar ise o tutar üzerinden ödeme yapicaktır. Bir ay sonra orjinal faturaya dönmeyecektir. Sabit fatura oluşturulacaktır.

Lg38BV.jpg

49 TL + KDV Yerine => 37 TL + KDV olarak kampanyamız başlamiştir.
Sipariş linki: http://panel.venov.com.tr/?cmd=cart&action=add&id=11
İndirim Kuponu: BKUZQNQN19

venov-logo.png

Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.

venov-dc1.png
venov-dc2.png
venov-dc3.png
venov-dc4.png

Batı Mah. Ihlamur Sk. Çadırcı İş Merkezi
No: 20/67 34890 Pendik/İstanbul
0850 396 99 67 - 0216 266 36 05
Pendik V.D. 924 050 2351
www.venov.com.tr - [email protected]

venov-iso.png

venov-partner.png

Tavsiye ederim. Hizmet aldığım günden beri firmaya hiç teknik açıdan destek talebi açma mecburiyetinde kalmadım. Bilgi amaçlı açtığım destek taleplerine dönüşleri çok hızlı oluyor. Gerek Fatih bey gerekse Adem bey oldukça ilgililer ve alanlarında gerçekten uzmanlar.

İşini severek yapan bir firma.

Ben venov dan sunucu hizmeti alıyorum. Çok şükür bir problem yaşamadım. Böyle güzel bir ekibe sahip güzel insanlarla da problem yaşamak istemiyorum. Sonuçta bir firmanın iyi yada kötü olması bünyesinde çalışan kişilerdir.

Dedim ya teknik açıdan problem yaşamadım diye... Ama bilgi amaçlı çok fazla ticket yolladım. Çok kısa sürede dönüş sağlıyorlar ve çözüm odaklı oluyor bu geri bildirimleri.

Cevap vermekle yükümlü olmadıkları konulara dahi çözümcü geri bildirim yapıyorlar.

İnşallah sektörde bu tarz firmalar çoğalır. Ya da sadece bu tarz firmalar kalır :)

Açık konuşmak gerekirse kampanyalarını gördüğümde özellik ve fiyatlarının uygun olduğunu gördüm. Ama yeni bir firma oldukları için hizmet alma konusunda tereddütte kaldım.

Ancak tereddütüm gereksizmiş. Oldukça memnun kaldığım ve kaliteli olduklarını düşündüğüm bir firma.

Tavsiye ederim arkadaşlar. Ben sunucu hizmeti almaktayım.

Firmayı gerçekten tavsiye ederim. Arkadaş çok ilgili birisi. Şu zamanda müşteriye iyi davranan insan bulmak gerçekten zor. Yanlış bilmiyorsam firma yeni başarılarının devamını diliyorum :)

hizmet almadım ancak firma sahibi çok pozitif bir insan.

sahsen ben ve ekibim cok memnunuz bizde hizmet alıyoruz. sürekli dialog içindeler daha bi sıkıntısını görmedik. nezaman ihtiyac duysak hep bir adım önümüzdeler

Merhaba, ben de venov'dan sponsor hizmeti alıyorum şu anda. Gayet memnunum. Sadece 1 kere kapandı sitem ve zannedersem o da siteme aşırı ziyaretçi geldiği içindir. Destek ekibine yazdım, 10 dakika içerisinde sitem tekrardan açıldı. Onun dışında gayet memnunum. Bence kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5