İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 50 bin TL'ye kadar kazanma fikri

furkansayers

İyinet Üyesi
Reaction score
44
Son günlerde forumda işsiz ve maddi sıkıntı çekenleri gördüm ayrıca bu taktiği 3-5 kişi biliyor ve piyasayı sömürüyor bunun için bu konuyu açma gereği duydum. Ve bu taktiği bir çok arkadaşım uygulayarak halen daha ekmeğini yiyor. Asla cimri yada farklı bir insan olmadığımız için paylaşma gereği duyduk, 100 kişi bu taktiği uygulasa yine herkes rızkı kadar yiyecektir. Sadece Bir Dua Etmeniz Yeterlidir.

Ve Primcilere Fırsat Vermeyin... Sizde Ekmeğinizi Koşturun.
Türkiye teknolojik olarak gelişmek zorunda sizlerde kendinizi bu yolda adım atarak bulabilirsiniz

Öncelikle Nedir Bu Metin2 Pvp, Knight Pvp?
Popüler Olan Bir Oyunun Sanal, Çakma Halidir.

Nasıl Zengin Olacağım?
Yapmanız gereken bir metin2 pvp yada knight pvp kurmak.
Hayelinizdeki sunucuyu, serveri kurduktan sonra iş geldi reklama
(En Önemliside Bu Zaten)

Nasıl Kuracağım?
Herhangi bir bilişim ile çalışın yada sunucu kiralayıp kuran birinden yardım alın bir kaç aya pişersiniz zaten

Ya heklenirsek?
Genelde dgn veri merkezi ile çalışın kesinlikle saldırı almaz ve sunucularınız zarar görmez diğer veri merkezleri zaman kaybıdır ona göre

Alıntıdır
Yasal Mı?
Elbette Verginizi Ödedikten Sonra Kimse Ağzını Açamaz!

Reklam Nasıl Yapacağım?
Facebook, en ünlü mmorpg forumları ve instgram dilerseniz youtube'a reklam vermeniz (sadece 1 hafta reklamı baskılayın yeterli oluyor)

Nasıl O Kadar Para Kazanılacak Ki?
Oyunu açtık sitemizi her şeyimizi hazırladık.
Reklamımızı da yaptık tamam? Buraya kadar her şey normal.
Şimdi yapacağınız taktik şu markette satacağımız örneğin (metin2: siyah çelik, muharrebe, zehir kılıç düşürme droplarını kısacağız).
Daha sonra item alışveriş sitelerinde illegal hesap açıp oyun parası ve item satışı yapacağız bunun yanında nesne marketimizde yaptığımız satışlar ile x2 katına çıkaracağız örneğin 100 kişilik anlık bir server 1 ay felan sürüyor sezonluk sonuçta 1 ay sonra oyun tadı kaçıyor ve bitiyor rızkınız varsa 1 ayda 40 50 milyar evet yanlış duymadınız 100 kişi sayesinde kazanabiliyorsunuz deneyin görün en az 20 milyar.kaldıracaksınız kaliteli sorunsuz bir server kurarsanız.

Taktik Var mı Başka?
Evet var lonca yani klanlara yardım yaparak oyununuzu daha kalabalık hale getirerek rekabeti arttırın onlara da biraz para koklatın örneğin 20 kişilik lonca her birine 50-100 tl gibisinden oyunda da biraz yardım yaptınız mı tamamdır böylece diğerleri onları öldürebilmek, ve rekabet edebilmek adına size para yatıracaktır böyle kısır bir döngü sonra 2-3 ay dinlendikten sonra tekrar geri dönüyoruz özlediniz mi gibisinden yazıp onları tekrar oyununuza davet ediyorsunuz ve 1-2 sene içerisinde sizde kolay yoldan para kazanıp zengin oluyorsunuz.

Giderler Ne Durumda?
1 Haftalık Giderler Baz Alınmıştır

Facebook = 100 Tl (Ortalama 100bin Etkileşim)
Youtube = 500 Tl (Ortalama 200bin İzlenme)
İnstgram = 200 Tl (Ortalama 150bin Görüntüleme)
Forumlar = 250 Tl (Ortalama 50bin Tık)
En Az 16 Gb Sunucu (Ortalama 200 Tl Aylık) - Koruma Dahil Bursa/Dgn
Site Hosting Felan (50tl Tek Seferlik)

Gibi gibi evet bu kadar basit. 1. 1.5 tl bir bütçe ile 20 - 50 milyar kazanma şansınız tamamen size ait. Evet kardeşlerim kendinizi buralarda geliştirerek
hem maddi hemde beceri olarak yüceltebilirsiniz.

Çevremde çok kişi lüks daireler, arabalar aldı. Ve kimseye bu taktiği anlatmıyorlar ve insanları korkutuyorlar çok kolay şekilde sizde deneyin ve görün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5