İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Aylık 500K Gösterim Alan Blog'dan Tanıtım Yazısı 20TL

cryptoabi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
İLK GELEN 10 KİŞİYE %25 İNDİRİM!
KALAN
10-10

Site: PM Atın
Site Katagori: Kişisel Blog Sitesi
Site İndex: 1250
Site Yaşı: Yaklaşık 2 Yaşında
Site Alexa: 495K
Site Alexa TR: 7K
Site Hiti: 5K Günlük
Site Hit Detayı: %90 Organik
Tanıtım Yazısı Fiyatı (Kalıcı): 20TL
(Tanıtım yazısını siz gönderirseniz 20TL Eğer ben yazarsam 500 kelime yazarım +5 tl daha eklenir ilk belirtilen kelimede arama hacmi yoğun değilse 1 sayfa garantisi verebilirim duruma göre)

Banner Fiyatı 300X300: Aylık 50TL (Sağ üst köşeye ekleyeceğim, en verimli alan orası eğer satış yapıyorsanız bu parayı birkaç günde çıkarttırabilirim size, ayrıca reklam tıklamalarımız oldukça yüksek AdSense TO'mız Günlük %0.94 buda günlük ortalama 50 tıklama yapıyor)

Liste Sponsorluğu: 50TL (Bu reklam türü Türkiye'de çok fazla kullanılmasa da oldukça verimli, eğer arama hacmi yüksek olmayan niş bir siteniz varsa 1. sıra garantisi verebilirim bu konuda. Listelerimi detayından bahsedecek olursak, neredeyse hazırladığım listelerin en kötüsü günlük 250-500 civarında trafik getiriyor)

Not: Sitedeki tüm kullanıcılarımız çok aktif herhangi bir paylaşımım anında okunmaya başlıyor. Ayrıca, şuana kadar hiçbir tanıtım yazısı satılmadı siteden oldukça kaliteli bir site yazılarımı google'da arattığınızda çoğunun ilk sırada diğerlerinin ise ilk sayfada olduğunu görürsünüz.

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5