İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 600-1500TLortalama gelirli Website Satılıktır

denalisian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Website, bir programın eğitimiyle alakalı bir websitedir.

Gelir Kaynakları:

1. Perakende olarak Eğitim Dvd satışı yapılmaktadır. 2 yılda yapılan satış 150'nin üzerindedir. Fiyat:90TL dir.

2. Anahtar kelimelerde 1. sayfanın en tepesinde olan websitemize bu nedenle çok sayıda eğitim başvurusu gelmektedir. BU eğitimleri eğer uygunsam kendim, değilsem anlaşmalı olarak çalıştığım Y. İnşaat mühendisi arkadaşım vermektedir. Eğitim süresi: 2-3 gün olup, ücreti 750&1.000TL arası değişmektedir. Eğer programı kendiniz de öğrenirseniz bu kursları kendiniz verirsiniz.

3. Eğer yalnızca dvd satışı yapacaksanız geliriniz 400-750TL arası değişir aylık. Bazen bir haftada 4-5 satış da yapabilirsiniz. Satışların tümünü E-ticaret sitesinden ve banka havalelerinden görebilirsiniz.

4. Eğer 1 ayınızı ayırıp programı öğrenirseniz, geliriniz çok daha fazla artar. Kişilere ve gruplara özel ders verebilirsiniz. Çünkü web sitemiz bu programın eğitimiyle alakalı google arama sonuçlarında 1. sayfada ilk 5 içerisindedir.

5. Programı öğrenen kişiler, bu konuda nadir eğitmenler bulabilen dershanelerle de anlaşarak eğitimlerini verebilirler. Hatta bu konuda referans olabilirim, sertifika verebilirim.

6. Şirketler sürekli bu programın satışını yapıyor musunuz diye sorduklarından, anlaşmalı olarak program satışı da yapabilirsiniz.

İnşaat sektörüne yöneldiğim için bu iş modelini kendi işi olarak görüp yatırım yapacak, Dürüst, Ahlaklı bir arkadaşa işimi devir-teslim etmeyi veya üzerimden yükü eğitim anlamında alabilecek bir ortak arıyorum.

Satış Bedeli: 15.000TL (Programı öğrenip ders verebilecek düzeye gelirseniz, 1 yılı almaz parayı amorti etmeniz)

Mimar, mühendis, tekniker, işletme&iktisat, proje yönetimi okuyan arkadaşlarımız hiç düşünmeden bu işe yatırım yapabilirler.

İletişim: 0530 604 2685

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi