İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 7,5 Euro ya 25 gb alan 510 Gb bw + +

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya mesaj editlemeyi bulamadım mecburen tekrar yazıyorum..

Peki arkadaşlar kontrolpanl yedekleri burada çalışmaz değilmi site taşımada baştan uploadmı yapacağız tüm sitemizi.

A

..::aTi::..

Misafir
server için yeni projelerim çıktı bırakmama kararı aldım..
işime pek yaramayacak olan 3 aylık hesabım var bu firmada 2 gün oldu alalı...
isteyen olursa 20$ (paypal kabul edilir) ile devir edebilirim :)

normal 3 aylık deneme için alıcaklara 40küsür$ a mâl oluyor.
ilgilenen var ise PM gönderebilir,
kolay gelsin,

U

uyum61

Misafir
ne yazik ki zip yapma veya acma gibi olaylari yok. belki en sinir bozucu sey bu... 80 mb db'yi tasiyincaya kadar anam aglamisti!

U

uyum61

Misafir
gordugum kadari ile bircok kisi reseller ariyor. ben servage.net disinda bir site ile daha calisiyorum. son derece memnunum. guvenimi kazanmalari yaklasik 3 senedir kapatmadiklari free hesaplar ile alakali. gecen ayda buradan bir tane shared hosting hizmeti aldim. genel olarak memnunum ama rahatsiz oldugum tek sey mysql 4.1.x kurulu olmasi. 4.0 olmasi bizim acimizdan daha iyi olurdu. adres ve bilgielr altta

http://elixant.com/services_reseller.htm

sadece paypal ile calisiyor.

ben oneririm tercih sizin...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@TAM

senin ref ten kayıt yaptırdım 27500 olarak alanım açıldı bakalım domain daha açılmadı başka ayar vs gerek varmı mail ve diğer alanlarla ilgili

Bu arada alacalk benim reften alım yaparlarsa sevinirim hem siz kazanın hem biz:))

http://www.servage.net/?coupon=cust16732

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde admin menüde

Update on Datacenter move:
All clusters have now been transferred to our new datacenter. Our technicians are working to fine tune the systems and making sure that everything is running perfectly!

yazıyor bu nedir acaba...

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler.

Mail hesabı yarattığında pop , imap ayarını veriyor zaten Daha sonra da girip bakabilirsin. Bu arada outlook tan da gönderebilen oldu bana bu server da açtığımız mail hesabından benim mail hesabıma.

Yeni server lar ilave edip genişleme yapıyorlar sıklıkla. Bu mesaj 20 gündür var Ara ara siteniz ilk deneme de açılmazsa bu sebepten diye sanırım. Domain için yer açtığınızda hepsinin görmesi az bir zaman alabiliyor ama zaten DNS yönleninceye kadar düzelmniş oluyor.

wampirman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu server üzerine zip dosyalar yükleyebilirmiyiz çünkü ben alırsam o tür ve cep telefonu ile ilgili dosyaları yükleyeceğim kullanan arkadaşlar hangi tür dosyaları attıklarını yazarlarsa sevinirim

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ wampirman

PM ini cevapladım ;)

H

hknylmz

Misafir
Arkadaşlar bende host aldım fakat bant kullanımı çok hızlı ilerliyor.
Bir kaç saatte 3gb bant kullanıldı. Panelden ayar çekmem gereken bir yermi var acaba. Çoğul girişlerdede resimler yeniden banttanmı yiyor çerez olarak açmıyormu anlamadım adres www.neynet.com

Saygılarımla
Hakan Yılmaz

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bişi var sanırım. Kaç tekil, kaç sayfa hiti ve kaç istek için bu istatistikten bakıp dermisin.

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3 e izin var absürt a da Ama telif den yana şikayet gelirse size mail atıp soruyorlar " Ispatla yada kaldır "

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
peki şöle bir şey sorsam ben oraya günde 500 mp3 ün indirileceği şekilde mp3 atsam sence bw yetermi ? rakam yeter diyor kesinlikle ama sanırım bw hesaplayıcıları ilginç..

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bw artışında anormal bir durum yok 20 tane domain den 5 i aktif gerçi onlarda Html sayfa Ama 1 inin 15 e yakın sub ı var üyelere dağıttığım ( 3 küçük php forum ) ve image upload ve zip upload da ediliyor.

22 günde 10 Gb yedi henüz. Ama hepsini hemen kuramadık tabii.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alalı üç beş gün oldu ama gayet memnunum. başta pek ısınamamamıştım çünkü kontrol paneli filan basit ve amatör gibi gelmişti ama kullandıkça hem alıştım hem de hoşuma gitmeye başladı. bw sorunu için zaten hem admin panelden hem de extra olarak yapılacak yöntemler çok. bu hostta da pek çok yardımcı ve siteleri daha verimli hale getirmek için addonlar ve toollar var.

yeni alacak arkadaşlar burda refleri olanları eşit olarak kullanırsa iyi olur bu bağlamda ben de refimi vermek isterim belki kullanmak isteyen olur.

http://www.servage.net/?coupon=cust16598

H

hknylmz

Misafir
_______Uniques:__Pageviews:___Hits:_____Transfer:
Today__9471_____63292_______179160___11.77 GB

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
63 bin sayfa gösterimi için 179 bin istek abartı sayılmaz cluster üzerinde.
ama 11,7 gb yapması için her sayfanın 0,7 mb olması lazım ise bu düşündürücü
Flash yoğun sayfalar ise o da normal

H

hknylmz

Misafir
www.neynet.com adres bu eski hostingimde bu rakamlara ulaşmıyordu sorun nerde anlamadım ya oyle yüksek boyutlu dosyalarda yok sitede.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5