İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aylık 9$'a reklam

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1)
adres: 1hikaye.com
hit: 1 haftalık site, dünkü hiti 2300 (dizinler ve arama motorlarından gelen hittir, hilesizdir hiti.) arama motorları tarafından indexlenince hitinin en az 5000 olmasını bekliyorum tahminen 2 hafta sonra.
reklam: her sayfada gözükecek (hikayelerin üstünde, kategorilerin üstünde vs.) ("bu alana 2 kelime reklam 9$" yazan yer)

2)
adres: ateslimankenler.com
hit: 2-3 haftalık site, ortalama hiti 3200 (dizinler ve arama motorlarından gelen hittir, hilesizdir hiti.)
reklam: ana sayfada gözükecek (sizin siteniz yazan yerde)

ortak özellikler
ücret: paypal ile 9$, havale ile 10 ytl'dir
süre: 1 ay reklamınızı yayınlama garantisi veriyorum, asla kaldırma olmaz, böyle bir durumda paranızı geri ödeme garantisi verebilirim.
reklam yeri: ilk gelen, ilk reklam yerini alır mantığıyla hareket edeceğim. (ör: ilk reklam verenin yeri en başta olacak vb.)
hit: sitelerin hitini, sayfaların altında bulunan extreme tracking linki üzerinden takip edebilirsiniz.

-reklam vermek isteyenler özel mesaj atabilirler, yorumlarınızı buraya değil de özel mesaj kutuma yaparsanız memnun olurum, konu dağılsın istemiyorum. teşekkürler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır, her bir sitede ayrı ayrı yayınlanacak. banner reklam seçeneği yok, sadece yazı reklam.
not: 2 sitede birden reklam vermek isteyenler 15$ paypal, 16ytl'ye reklam verebilirler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne bu, fiyatlar çok mu pahalı ki anlamadım.. bir tane reklam veren yok. fazla ise söyleyin bari :p

G

gkhn

Misafir
:)

ateslimankenler.com ben de bir reklam vereyim paypal adresini yollarmısın

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
not:http://www.ateslimankenler.com'da 1 reklam alanı kaldı. bugüne ve yarına özel, reklam verenlerin reklamı hikaye sitesinde de yayınlanacaktır. (yani 9$ paypal, 10ytl'ye 2 sitede birden reklamınız yayınlanacak)
not2: önceki reklam verenler de istedikleri taktirde reklamları diğer sitede yayınlanacak, ilginize teşekkürler.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
not:http://www.ateslimankenler.com'da 1 reklam alanı kaldı. bugüne ve yarına özel, reklam verenlerin reklamı hikaye sitesinde de yayınlanacaktır. (yani 9$ paypal, 10ytl'ye 2 sitede birden reklamınız yayınlanacak)
not2: önceki reklam verenler de istedikleri taktirde reklamları diğer sitede yayınlanacak, ilginize teşekkürler.
PM Attım ... ...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ateslimankenler.com adresinde reklam yerimiz dolmuştur. fakat gelen yoğun talep üzerine, ateslimankenler.com adresinden kendi sitelerimden birisini kaldırıp oraya da reklam alacağım. reklam vermek isteyenler özel mesaj/mail ile ulaşabilir.
not: ateslimankenler.com'daki son reklam yeri dolarsa, reklam vermek isteyip de, mesajı geç görenlerin mağdur olmaması için, hikaye sitesinde reklam bugün ve yarın sadece 5$ (1 aylık) olacak, bilginize..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, parasını yollayıp, reklam metnini yollamayanlar, reklam metinlerini mail ile ulaştırdıkları anda sitelere ekleyeceğim metinleri. bu arada hikaye sitesi için bir kaç yere reklam verdim, hiti artacak, fırsattan yararlanın :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
reklam süreleri bugün/yarın sona eriyor. perşembe günü bütün linkleri kaldıracağım. reklama devam etmek isteyenler iletişime geçebilir.
ekleme: bu arada aylık 5 ytl'den reklam verebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5