İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık gelirli Film Sitesi Satılıyor Kaçırmayın

fafafe3457

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar site adsense ve adcash üzerinden para kazanmaktadır.Eğer ki diyorsanız bir film indirme sitesi nasıl adsense üzerinden para kazanıyor sitede hiç bir filmin indirme linki bulunmamaktadır.Adcashtanda 21 günde 10€ kazanmıştır.Aylık bazında adcash 14€ yapıyor.Adsense 40.00 TRY Adcash ise 38.00TRY yapıyor aylık toplam 40.00TRY geliri var.Siteyi satma sebebim üniversite sınavına hazırlancağımdır.Bana bir burs niteliğinde faydası vardı.Yani ilgisizlikten hitleri falan düştü.Siteyi tam 200.00TRY satmayı düşünüyorum.Pazarlık yoktur,fiyat iyice düşürülmüştür.Bir kaç ayda sizlere aldığınız fiyatta geri dönüş yapacaktır.Emin olabilirsiniz.Ayrıca siteye geçici seo çalışmaları yapılmamıştır.Yani rakipleriniz çalışma yapmadıkça gelirde bir düşme olmayacaktır.
Gelir Kanıtları Aşağıdadır

Arkadaşlar eğer öderim derseniz 40.00€ içinde para olan adcash hesabını yanında 100 liraya verebilirim.Alırsanız ödemenizi daha erken alırsınız çünkü adcashda para çekme sınırı 100.00€'dür.
Ödemeyi vakıfbank,sanal paypal,paypal banka,teb(bildiğim kadarıyla tebde paypalla anlaşmalı değilse sorumluluk bana ait değildir) olarak alabilirim.
Site adresi: Divxindir.net
Site için istenen fiyat: 200.00TRY Adcash hesabınıda isterseniz 280.00TRY
Sitenin aylık getirisi: Sitede hiç turbobit linki ve link kısaltma yoktur.Eklenirse 3-4 aya kalmaz,sitenin parasını çıkartırsınız.
Sitenin açılış tarihi: 13 ay
Kategori, sitenin içeriği nedir: Film İndir
Günlük hit sayısı: +500
Ziyaretçi kaynağı: Google
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: sınırlama yok
Hosting dahil midir: hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Adsenseden ban yemiştir.
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evet
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Ek Olarak:Site adsenseden ban yemiştir.Son olarak paypal 200 türk lirasına vereceğim.Eğer ki güven konusunda sıkıntı yaşıyorsanız başka bir sitedeki itrade oranımı asdxcvx adlı skype adresim üzerinden gösterebilirim.

fafafe3457

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site fiyatı 200 liraya kadar düşürülmüştür.Satışa devam edilmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5