İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Aylık Kazanç & Sedo" Atılma Kriteri Belirleme Anketi

Atılmanıza Neden Olan Ya da Ödeme Alamadığınız aylık kazanç hangi aralıktadır?

• 0-25

Kullanılan: 1 5.0%
  • 25-50

• 50-100

• 100-250

Kullanılan: 6 30.0%
  • 250-500

Kullanılan: 4 20.0%
  • 500-750

• 750-1000

• 1000-2000

• 2000-3000

• 3000+

Kullanılan: 3 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo dan daha önce atılan ya da uyarı alan kişilerin mümkünse ankete oy vermesini istiyorum.

Bu şekilde, aylık kazançların ne seviyede olması durumunda atılma ihtimalinin daha çok olduğuyla ilgili bir fikir sahibi olmak istiyorum. Umarım işimize yarayacak bir sonuç elde ederiz.

Not: bu şekilde bir konu açmak yararlı olur mu? Bunu tartışmayalım. Konuyu açtım zaten :) Mümkünse cevap verin, emin olun sizin işinize yaramasa da başka birinin işine yarayabilir.

Saygılar..

B

baybars

Misafir
ReferXchange' Alıntı:
Sedo dan daha önce atılan ya da uyarı alan kişilerin mümkünse ankete oy vermesini istiyorum.

Bu şekilde, aylık kazançların ne seviyede olması durumunda atılma ihtimalinin daha çok olduğuyla ilgili bir fikir sahibi olmak istiyorum. Umarım işimize yarayacak bir sonuç elde ederiz.

Not: bu şekilde bir konu açmak yararlı olur mu? Bunu tartışmayalım. Konuyu açtım zaten :) Mümkünse cevap verin, emin olun sizin işinize yaramasa da başka birinin işine yarayabilir.

Saygılar..

Arkadaşlar bancede faydalı olabilir bu tür bir istatistik ama lütfen atılanlar oylasın habyeye tıklamyın... Bari bu sefer doğru bir iş yapalım...

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben Sedo'yu kullanmadım ama Google ile çalıştım bir süre, sponsorların çogunluğu ödeme yapacakları güne kadar çok aşırı kontrol etmiyorlar tabi abartılı göze batan bir durum yoksa ama ödeme gününe gelinince hemen araştırmalar başlatılıyor ve en ufak bi şüphe dahi olsa ...

Ödeme limitinin dolması ile birlikte atılmalar başlar.. Teşekkürler..

B

baybars

Misafir
ödeme limitinden kastın nedir? anlayamadım... Firaların bütçelerindenmi bahsediyorsun?

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@baybars,

"Ödeme limitleri firmaların ödeme yapmaları için üyelerin aşması gereken en düşük ücret" anlamında..

Bazen beyninizden geçeni kelimelere dökmeye çalıştığınızda herkes biliyormuş gibi yazarız bu yazım da (bana ait olan önceki cevap) sanırım onlardan biri :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşünce olarak güzel ama bana göre yanlış olması muhtemel bir anket. çünkü bugüne kadar edindiğim tecrübelere göre SEDO kazançlarınızdaki orantısızlıktan dolayı ödeme yapmıyor. hitlerinizdeki ani artış ve azalmalara göre yorum yapıyorlar. mesela bir gün 15 € getirirken bir gün 2 € , diğer gün 12 € gelirse parkingden emin olun ki SEDO'dan bir mail gelecek ay sonunda.
ama ben yine de oy verdim ankete.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aforizmalar' Alıntı:
düşünce olarak güzel ama bana göre yanlış olması muhtemel bir anket. çünkü bugüne kadar edindiğim tecrübelere göre SEDO kazançlarınızdaki orantısızlıktan dolayı ödeme yapmıyor. hitlerinizdeki ani artış ve azalmalara göre yorum yapıyorlar. mesela bir gün 15 € getirirken bir gün 2 € , diğer gün 12 € gelirse parkingden emin olun ki SEDO'dan bir mail gelecek ay sonunda.
ama ben yine de oy verdim ankete.

oy için teşekkürler..

Senin bahsettiğin şey de çok önemli tabii; hatta belki daha önemlidir, ama ayrı bir konu.

yani burada amacım şunu tespit etmek: acaba "daha yüklü meblağlar için kriterler ve tarama sıklığı daha mı fazladır?"

zaten ayrıca kazanç ivmesi ile ilgili bir kriter de belirliyorlardır. (adsense'de olduğuna eminim bunun..)

saygılar

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ay 146 gösterim ve 3 defa tıklanmış gelir 0,15€
Hiç bir yerde link yok. direk olarak tarayıcıda yazılıyor
tıklama oranı dehşet verici.
İnanın adam gibi çalışan kişi kolay kolay banlanmaz ve atılmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5