İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık Sabit 700 TL Maaşla Çalışacak Kişiler

darkocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücret : Aylık 700 TL her ay sabit maaş yada site başına 100 TL

Program: Joomla,WP,Photoshop,PHP,XHTML,CSS

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)
İş Tanımı:
Joomla Wordpress ile kurumsal ve şık siteler hazırlanacakır. Joomla alt yapılı siteler için güzel tasarım referansları olan, hızlı ve günlük verilen işleri yerine getirecek online görüşebileceğimiz deneyimli birisini arıyoruz.

Nitelikler:
* Joomla ve WP tecrübesi olan
* İyi XHTML, CSS bilgisine sahip
* Photoshop bilgisi olan
* İşine özen gösteren ve projeyi verdiği tarihte teslim edecek

İşle ilgili açıklama:
İşe başlayan kişiye gerekli cpanel,ftp ve yüklüyse joomla admin bilgileri gönderilir ve bir txt dosyada yapılması istenen maddeler yazar. Hergün verilen işleri gündüz yada gece saatleri yapar ve kısa bir bilgi maili atar. Genelde yapılacak işler : Gönderilen word dosyalardaki bilgiler ve resimler siteye girilir,modüller ayarlanır, gerekli bileşenler ve modüller yüklenip yapılandırılır. Editlenmesi gereken yerler editlenir. Bazı zamanlar site çalışması olmayıp sadece hazır varolan sitelerde güncelleme , grafik çalışmaları, eğitim videosu, doküman hazırlama, internette araştırma gibi farklı konularda çalışılacaktır.

Çok çeşitli siparişlerle çalışmaktayız. Hemen her sektörden müşterilerimiz var, farklı tasarımlar sunmak istemekteyiz.

Başvuru :
Lütfen referans linklerinizi ve İletişim bilgilerinizi (msn,mail,tel) pm atın.
Başvuruda bulunan arkadaşlardan bir demo çalışma yapması istenecektir.

darkocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu baltalama arkadaşım! Şuanda çalıştığım arkadaşlar zaten var. Şartlar kendisine uyan başvurur...

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ah!Özür dilerim FreeLancer istiyorsunuz.Yani gelip tüm gün buroda duracaksa 700 az.Ama free lancer adam gecede gündüzde yapabilir.İyi bakalım.Umarım eleman bulursunuz

sinemahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Herkezin bütcesi kendine göre değişir başarılar dilerim inşallah aradınız özellik'de birini bulursunuz

darkocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler iglinize arkadaşlar, çalıştığım ve güzel işler yaptığımız arkadaşlar oldu ve halende var, daha fazla iş potansiyeli için daha farklı arkadaşlar ilede açlışmak istiyorum. Hiç bilmediğim ve uzaktan çalışacak birisine sabit yüksek bir rakam veremem açıkcası fakat işnii görürüm gerçekten iyidir o bahsettiğim 2 katını yada belki daha fazla verebilirim ama bahsettiğim gibi işi ve çalışmayı görmek başlamak gerekiyor bir yerden. Joomla üzerine çalışacak ark.lar arıyorum diye daha öncedende konu açtım doğrusu öyle referans linkler gönderildiki bazı arkadaşlardan işi onlara vereceğime kendim oturur yaparım yada bu bahsettiğim ücreti bile vermem öyle söyleyim.

darkocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
joomlada hazır tema kullanılcak içerik düzenliyecek ve hazır modül ve bileşenleri kullanacak arkadaşlar, direk hazır temalı siteye içerik girmek mi webmasterlik oluyor sizce? ben yönetim paneli olan özgün siteler tasarlarım diyen varsa onunla farklı çalışılır tabiki...ayrıca 5000 konu açıyor foruma arkadaş 20 tl ye yada yine bu forumda 25 tl ye joomla site yapan var.10 logoyu 50 tl ye tasarlayan var. 50 tl ye ne scriptler satılıyor. düşünmek lazım yine. 5 tl için ugraşan insanlarda var burada neyse konu baya uzadı şartları uyan başvurur, herkes başvursun demiyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5