İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynı banka hesabı 2 adsense hesabında olur mu?

selcuk_27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkdaşlar benim ve arkadaşımın adsense hesabı var.. ben banka online işlem için şifre alamadığımdan arkadaşımın banka hesabını ortak kullanıyoruz.. adsense bu durumda banlar mı?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
çok büyük risktir bence.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anlamadigim nokta! niye boyle bir ise kalkistiniz..

Yani gercekten uye olmak, yeni bir hesap acmak kolay degill..

Banka hesabinizi hemen degistirin derim..

Banlanir...

pamuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç birşey olmaz arkadaşım bende yıllardır 2 hesap var bir banka kayırlı ve tüm bilglerimde ikisininkiyle aynı yeterki tıklamalarda fln hile yapma

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
pamuk günde 1 doalrmı alıyon yarım dolarmı o hesaplardan

yanlış yönlendirme bence birşey olmaz diye sana olmadığı olmıyacağı anlamına gelmez olasılık istersen kapanma ihtimali %98 kurallardada açık açık var

pamuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok hayır 1 dolar almıyorum çok şükür, kurallarda o zaman varmıydı yokmuydu bilmiyorum ama 2-3 sene önce almıştım öyle kaldı kullanıyorum ikisinide çok şükür bişe olmadı inş. da olmaz ama yeni kayıt olursa olurmu iptal ederlermi bilmem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi