İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynı sitede 2 domain ?

DeathLess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir domainim vardı sitenin eklentileri tama seo falan şimdi yeni bir domain daha aldım yeni domainden siteye giriyorum ama misafir olarak giriyorum giriş yaptığımda hata veriyor sitenin asıl domainini yeni domain olarak nasıl ayarlayabilirim 2 domaindende siteye girlsin fakat bölümler yenidomain cinsinden olsun

DeathLess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski domain a yeni domain b olsun

site de konular a.com olarak var googledada a.comoalrak görünüyor b.com a tıklayınca gene aynı siteye giriyor fakat mesela ben login olmuş iken b.comdan girince misafir olarka görünüyorum b.com dan siteye girince kategoriler a.com a göre ayarlı ayrıca b.com dan login olunca

In order to accept POST request originating from this domain, the admin must add this domain to the whitelist.

bu hatayı alıyorum

benim asıl istediğim siteye hem a.comdan girilsin hem b.com dan girilsin ama asıl domain b.com olsun sitedeki kategoriler falan b.com/fenerbahce diye olsun istiyorum

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletin ayarlarından site domaini b olarak guncelle.
google indexleri guncelleyecektir
a ve b domaının aynı dns leri vererek aynı sitelere yonlendırmıs olcan
bence a yi b ye yonlendır. b domaine direkt hesap aç ve ana domain olsun.

Halmak BiLisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım sen o yedegi b sitesine kurmuşun ... updrage yapıcaksın ... giriş yapınca a sitesine gider ve hata verir.... updrage yapıcaksın sonra admincp gelicek en son ordan giriyorsun vbulletin secenekler site ismi uRl yeni domainini yazıyorsun yeniliyorsun sorun gider
yapamassan bilgim olsun

DeathLess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site a ya kurulu b den siteye bağlanılıyor ama hata veriyor ya benim için siz yaparmısınız?

az önceki mesajım için özür dilerim

Halmak BiLisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücret Karşılıgı Hiç bişey yapmam yapılan şey Allah Rızası İçindir...Forumdan Özür dileyerek Msn adresimi Eklemenizi rica ediyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5