İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ays'den 100 $ çekilişi

D

dogangoko

Misafir
Beyler AYS'den gelen maile göre, bu ayki 100 $ bana çıkmış ama ödülü almak istediğimde "YOU ARE NOT A MEMBER OF THE AYS GOLD GAMES CLUB". Yani parayı almam için önce gold member olmam gerektiği belirtiliyor. Gold memberlık içinde egolddan 8.75 $ yatırmam lazımmış . Sizce doğru mudur? Gerçi AYS yanlış yapmaz ama, bir de e-gold u olan birine ben komisyonuyla para versem benim e-golda bu kadar para yatırması lazım tabii.

Eğer bir ay içinde gold üye olmazsam para önümüzdeki ay başkasına kalcakmış. Sizce gerçekten ballı mıyım? Yoksa bu para her ne kadar (hesabınıza direk cash olarak ödeyecez dese de) vegas bonusu gibi bişey midir. Lütfen yardım..

D

dogangoko

Misafir
ama hoca beni yolladığı adres gerçekten allyousubmitters ve emailin geldiği yer lucidityhosting yani ays nin hostu. ve allyousubmitters ekranına geldikten sonra tekrar bir ekran geliyor.

CONGRATULATIONS!
You just won $100!

Please click the button below to get your money:

Yazısı çıkıyor. Spam olamaz ya da yapana helal olsun yani. Random cash prizes olayı yok mu AYS de. onun kapsamındayımş

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogangoko' Alıntı:
ama hoca beni yolladığı adres gerçekten allyousubmitters ve emailin geldiği yer lucidityhosting yani ays nin hostu. ve allyousubmitters ekranına geldikten sonra tekrar bir ekran geliyor.

CONGRATULATIONS!
You just won $100!

Please click the button below to get your money:

Yazısı çıkıyor. Spam olamaz ya da yapana helal olsun yani. Random cash prizes olayı yok mu AYS de. onun kapsamındayımş

tabiki sen bilirsin. Ama bu, bence, kesinlikle kandirmaca. eger kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diyorsan gonder 8 dolari bakalim ne olacak, tabiki kazi alamlayip tavuguda bos yere vermis olamn ihtimalide var. .

D

dogangoko

Misafir
ve bir kanıt daha abi
E-golddan 8.75 $ ödemek için tıkladığında direk e-golda giriyor ve pay to kısmında Pay: 1719582 AllYouSubmitters.com çıkıyor. Ya inanılır gibi değil ama doğru sanırım. Bu e-golda kredi kartı ile para yükleyemez miyiz?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yukleyebilirsin ama mantikli degil ki hem para veriyor hemde istiyor olucak iş degil :)

D

dogangoko

Misafir
silenceofdarkness' Alıntı:
yukleyebilirsin ama mantikli degil ki hem para veriyor hemde istiyor olucak iş degil :)
evet direk o kısmını silip 91 $ yollayabilirler, orası biraz saçma ama kredi kartıyla nerden yüklücez e-gold ? Güvenilir bi yer var mı?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bence inanma buna. Çıka çıka bizemi çıkacak bu? Hem böyle bir çekiliş olsa bile gold üyelere olur sadece. Veya diyelimki harbiden bu adamlar dürüst ve sana 100 $ çıktı. Neden senden gold üye olmanı istesinlerki. Ve senin gol düye olman şartsa bu işin içinde bir dalevere var demektir. Bence bundan sonuç alamazsın. Bu adamlar keriz arıyor kanaatindeyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5