İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayyildiz.Org'a Ne Oldu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilarici

Misafir
İsteyen inanır inanmaz bu adam nasıl para işletiyor biliyormusunuz ? Cedkanın ne kadar para kaldırdığını

H

halilarici

Misafir
Tim yapıyor..Bak timdeki 1 kişinin yaptığı şey isim olarak açıklanmıyor.Tüm övgüyü Cedkan alıyor.Paralar ona gidiyor hep.

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkdaşım neyin parasından bahsediyorsun sen ya ! yaş 13 co adminlik yaptım diyo ya ! adamlar kendılerının ıcıne Türkiye'den kısmeyı katmadıkları halde ...

13 yaşındasın ve PHP uzman mısın yada baska bırseyde senı co admın yaptılar ve bu kadar bılgıyı sana verdıklerıne gore sen özel bırıısn

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Ayyıldız Tim eski Ayyıldız Tim değil artık. Çünkü bundan 2-3 yıl önce satıldı.

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
eTicaret: 2 / 100%

Benim değil senın yasına göre davranman gerekli bırakın boyle boş işlerle yalan söylemeyı 13 yasındasn ve co admınsın senın özelliğin ne bılmek istiyorum ben kac zamanı mı o forumda gecirdim...

Türkiye'den yetkılı bıle almıyorlardı ne sacmalıyorsun sen ?

H

halilarici

Misafir
Bekir K. Ayyıldızdan değil.
@reckless bak arkadaşım ayyıldızın içini siz bilmiyorsunuz.O yüzden gereksiz tartışma yaratma.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
sunucu parası ödenmiyorsa neden site açık forum kapalı anlamadım. forum ayrı bir dünya mı

H

halilarici

Misafir
Ayrıca Anonim'i ayyıldıztim heklemedi. The Bekir savurdu saldırıyı.Ayyıldızın Adı çıktı tabiki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi