İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ayyıldız Tasarım

C

Cyber Coder

Misafir
Yeni bir tasarım ekibi kurdum. Çok iyi siteler yapabiliyoruz. Daha bir referansımız yok. Site yaptırmak isterseniz pm yoluyla bana ulaşabilirsiniz.

D

doLob

Misafir
referans gormeden neden sizi secelim?

oncelikle referans gostermelisiniz

D

doLob

Misafir
o zaman ornek olarak calismalar yapip yayinliyacaksiniz yoksa is bulmaniz zor

kusura bakma ama bu isler boyle

L

LNWServers

Misafir
doLob'a katılıyorum, bence ilk bas bir site hazıralyın en azından deneme amaclı yaptığınız tasarımları oraya koyun böylece güven sağlayabilirsiniz.

C

Cyber Coder

Misafir
Ama örnek çalışma yapıp da sonra burada yayınlarsam muhtemelen çalar birisi...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Referans ve tecrube, sokterde en onemli kriterlerdir.

Boyle durumlarda, yani referansiniz henuz yok ise, ilk birkac isinizi normalin altinda bir fiyat ile yaparsaniz, ama kaliteden odun vermeden, referans birikiminiz olusmaya baslayacaktir.
Yeni baslayan bazi sirketler, buyuk firmalardan is alabilmek icin ucret almadan referans kullanabilme karsiliginda bile site yapiyorlar.

Hayirli olsun.

L

LNWServers

Misafir
Bunu önleyebilirsin siteye direk olarak html kodu atmana gerek yok ss yapıpta koyabilirsin bu durumda çalınmıcaktır, aslında eğer websiteniz tamamıyle kopyalanır baska web sitesi olarak karşınıza çıkarsa gerçekten kotu bir durum fakat bunun için gurur da duyabilirsiniz demek ki adam beğenmiş ve çalmış :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Benim 2-3 ay icinde yeni tasarimlara ihtiyacim olacak, birkac yeni site icin.
Eger ornek bir calisma yada taslak gonderirseniz inceleyebilirim.
Is kalitenizden tatmin olursam calisabiliriz.

C

Cyber Coder

Misafir
ok ekiple bi konuşayım mutlaka güzel şeyler çıkar.sana yollarım;)

D

doLob

Misafir
benimde yeni projeler icin tasarim yaptirma planim var gerci tasarim yaptiriyorum ama senin tasariminida gormek isterim.

D

dilberler.com

Misafir
ayyıldız team

Ya ben epey oldu bi forumda programcı ve tasarımcı aramıştım baya oldu adam biri gelipde gel sana php nuke kuralım 20 ytl ye demezmi :) gülmekten
yerlere yatmıştım he he

senin siteni inceledim ancak basit bi pho nuke gibi bişey yani referans çok önemli sana ait olam tasarımalrı bize gösterirsen bakazır kararımız ona göre olur bakkal dan ekmek alınmıyo neticede

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5