İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AyYıldız Tim'Den 00:00 Savaşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilarici

Misafir
BİLMENİZİ İSTERİZKİ DEVLETİMİZ HEPİMİZDEN BUYUK VE GÜCLÜDÜR.ANCAK ACİZANE BİRKONU AÇIKLAYALIM.BARBAROS KOMUTAN VE EKİBİ Anonymous' un kullanıcıları bot yapmak için yaptıkları yazılımı incelediler.Yazılımda bir çok açık bulundu.Bu açıklar sayesinde grubun sahip oldukları botlarını kullanması Ayyıldız Tim tarafından engelledi.
.VE BU BOTLAR ENGELLENMESEYDI BIRCOK DEVLET SITESININ ERISIMI KAPANACAKTI.YINE SOYLUYORUZ DEVLETIMIZE CANIMIZ FEDA OLSUN.
BARBAROS SOHR,CEDKAN YAFES,THE_BEKIR 'eTESEKKURLER
AYYILDIZ TIM
SIBER SAVAŞ VE TERÖR MASASI

Teşekkürler Ayyıldız Tim.

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ne Yapmışlar Tam Anlamadım Foruma Yazı Yazarak Ayyıldız mı Oldu ?

H

halilarici

Misafir
Bu seferki baskın Türklerden gelmiş iyice okursanız anlarsınız.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar bana bişi olmaz demeyin yapılan saldırılarda TİB nin sitesine ve serverlarına bişi olduğu taktirde hosting firmalarının müşteri bilgileri ve gsm operötürlerinin bilgileri gibi önemlişeyler ellerine geçme olasılığı olacaktır. ve bu devlet kurumlarına saldırılar yapıldıkça ana hatlarda problemler çıkmaya başlarsa ki bu Anonymous okadar akıllı olucağını sanmıyorum ismi bile telafüs ederken zorlanıyorum. Neyse inşallah fazla birşey olmaz

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ay yıldız değil o Akyıldız.... AK yani anladınızmı.. AKP yanlısı bir sibergrup yani

windowsx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok saçmalıyorsunuz adam ne güzel konu açtım biri bi taş atıyor arkasından hepiniz ayrı yorumu atıyorsunuz

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tamam... her ne boksa... ergenle uğraşamam ne haliniz varsa görün
ayyıldız tamam

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaş hemen konuyu siyasete çekmeye başarmış bence konu sahibi değil siyasete çanak tutan üye banlanması lazımdı.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iyinet forum son zamanlarda çok ilginç bir hâl aldı. Anonymus devlete saldırmıyor, özgürlükleri kısıtlayanlara saldırıyor. Amaçları tüm dünyada özgürlüklerden yana olmak. Sap ile samanı birbirine karıştırmayın.

Özgürlük insan yaşamındaki en önemli şeylerden biridir. Bunu bir parti yandaşlığına indirgeyenlere tabii ki sözüm olamaz.

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
@Mywedding hayırdır bilader yorumum sana dokundu mu? da - yolluyorsun. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5