İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Az Sermaye ile E-ticaret

allyshn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şirket Kurmanıza gerek yok.
eTicaret yazılımına gerek yok.
Hosting ve tasarıma gerek yok.
Sanal Pos ve izinlere gerek yok.
Depo - Lojistik , kargolama, iade gibi şeylere gerek yok.
Müşteri hizmetlerine gerek yok.
Personel aramanıza gerek yok.

Kargo derdiniz yok, sermaye derdiniz, fatura, vergi, muhasebe, müşteri hizmetleri.... bunların hiçbiri sizi ilgilendirmiyor. Hepsini firma hallediyor. Siz sadece satış yapıyorsunuz gerisi onların.

Çok büyük bir yatırımın ilk adımı. Büyük firmaların 1 er milyon dolarlık yatırımıyla 5 milyon dolarlık sermaye ile çalışmakta. İlerleyen süreçte daha da büyümeye açık bir şirket.

Sisteme giriş ücretlidir. Bir defaya mahsus ödeme yapıyorsunuz ve site ömür boyu sizin oluyor. Domain adınızı belirliyorsunuz. Mail adresinize gelecek olan linke tıklayarak üye olup domain adınızı yazıyorsunuz. Birkaç saat içerisindewww.marketinizden.com gibi bir site kuruluyor otomatik.

Ürünleri firma kendisi otomatik yüklüyor, otomatik güncelliyor, otomatik düzenliyor. Siz ürünleri sadece satmakla sorumlusunuz. Ne kadar çok satış o kadar çok kazanç demektir.

Zaten ürünler baya ucuz olduğu için gören alıyor. İlerde daha da ucuzlayacak.

Ödemeler her ayın 25 inde otomatik hesabınıza yatıyor.
Kendi admin paneliniz var. Admin panelinden siparişleri ve kargo durumunu kontrol edebiliyorsunuz.
ÖDEME KANITI VE BENİM ŞU ANKİ KAZANCIMI GÖRMEK İSTEYENE GEREKLİ PANELİ GÖSTEREBİLİRİM VEYA RESMİNİDE GÖNDEREBİLİRİM.

Siteye aslında siz hiç para yatırmıyorsunuz sonuç itibari ile. Çünkü paranızı geri size hediye çeki olarak gönderiyorlar.
590 tl lik paketi alırsanız : 200 tl hediye çekiniz oluyor. 390 tl değerinde de sizin adınıza kartvizit, proşür, sticker, kalem vs ürünler bastırıyorlar ve size gönderiyorlar.

990 tl lik paket alırsanız: 700 tl hediye çeki, 290 tl değerinde sticker, kart, kalem, ajanda, broşür vs bastırıyorlar.
Sitenizin adresi ve logosu oluyor üzerinde.
Bu ürünleri reklam amaçlı kullanabilirsiniz. ( Ben öyle yapıyorum)

Aklınıza takılan soru varsa tel numaranızı gönderin detaylı anlatayım.

990 tl ye veya 590 tl ye bir ömür sizin olabilecek bir e ticaret siteniz oluyor.

Bir E ticaret sitesi kurayım deseniz YILLIK EN AZ 1000 tl den başlıyor site bedeli. Sitede ürün yok, tedarikçi yok, müşteri hizmetleri yok... vs vs.
Tabi bunun birde elinizdeki ürün meselesi varki.... başlı başına dert. BUNUN HEPSİNİ incir karşılıyor. siz ÖMÜRLÜK YATIRIM YAPIYORSUNUZ.

İyi düşünün ve ilklerden olun bence. unutmayın, her zaman ilkler kazanır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5