İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Azerileriseviyoruz.biz ?

WhiteRooT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhabalar.

Azeri kardeşlerimizle bağımızı birazda sanala dökmek amacıyla Azerileriseviyoruz.biz domainini almak istedim. 2-3 Dil seçeneği eklenerek tarih forumuna benzetilebilir veyahut imza http://destekleyenler.1923turk.com/ buna benzer bir script ile de desteklenebilir diye düşünüyorum. Peki siz ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Azerileri zaten seviyoruz da böyle bir script kurulursa kime ne yararı olacak bilemiyorum. Azeri topraklarının yarısı hala işgal altında. Gerçekleri yansıtan ingilizce bir blog belki onlara daha çok yararlı olacaktır. O da hekten kurtulursa...

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alt yapıyı blogger olarak kullanırsanız sitenize saldırı oranı yüksek bir oranda düşecektir. Fakat tasarım uğraştırabilir.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Kardeşim iyi niyetlisin takdir ediyorum kardeşlerimizi azeri diyerek ayrı bir ırkın ahvadı olarak göstermemelisin onlarda Türk madem ortak çalışma amaçlı bir site açacaksın domainide almadıysan teklifim şu domain ;aztr.net veya az-tr.net orglarda boş hemde 4 harf başarılar..

WhiteRooT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kardeşim iyi niyetlisin takdir ediyorum kardeşlerimizi azeri diyerek ayrı bir ırkın ahvadı olarak göstermemelisin onlarda Türk madem ortak çalışma amaçlı bir site açacaksın domainide almadıysan teklifim şu domain ;aztr.net veya az-tr.net orglarda boş hemde 4 harf başarılar..

Değerlendireceğim kardeşim teşekkür ederim ilgin için :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5