İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aziz Yıldırım Tutuklandı

rema

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aziz Yıldırım = Fenerbahçe değildir.

Fenerbahçe'den kopmak bu kadar kolay mı sizin için bilmiyorum ama benim için değil.

Bugün feneri bırakıp gs tutan, yarına gs bırakıp bjk tutar. :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Aziz Yıldırım = Fenerbahçe değildir.

Fenerbahçe'den kopmak bu kadar kolay mı sizin için bilmiyorum ama benim için değil.

Bugün feneri bırakıp gs tutan, yarına gs bırakıp bjk tutar.
Ovetto böyledir.
Ne demek istediğini anlamamışsın araştırırsan Ovettoyu anlarsın.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ergenekon davaları ile pek çok paşamızın, profösürümüzün hasta olduğunu ama hastalıklarının farkında olmadıklarını öğrendik.
Bu şike davasına bir isim vermediler mi? Ergenevur filan? Onunla da pek çok kulüp başkanımızın hastalıklarını öğrenmiş olacağız.
Savcılarımız sağolsun; yoksa ani bir durumda gideceklerdi öte dünyaya; şimdi aslanlar, kanaryalar gibi bakılacak nezih damlarımızda.
Ben de böyle bir şeylere katılsam da beleş check up yapsa devlet, ne güzel olur...

Şikesiz ligin tadı tuzu olmaz yahu! Kimin yeneceği, yenileceği belli olur o zaman. Şike heyecan demek, şike ile %99,9 yenilecek takımın 5-0 yenmesi demek. Şike, teşvik; gelişmiş batı toplumunun ülkemize kattığı en önemli değerlerden biri demek; şikemize sahip çıkalım.
Tayland da güzel memleketmiş yahu. Kerd ma lui diye bir film buldum internetten, korsan olarak izliyorum. Taylandlılar krallarına çok bağlıdır bu arada. Hepsi de Türkçe biliyor; en azından filmde öyleydi. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5