İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

b-u-x dan günde 0.24$ yani 21 günde 5$ kazanma Şansi paraniz 5$olunca cekebilİRSİniz!

onlyk1nq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar simdi tanitacagim site güvenilir ve ödeme süresi 1-10 gün arasidir.
1. b-u-x.net/?r=onlyk1nq (benim refim) Buradan kayit olabilirsiniz.

2.olarakta normal sistemin kaydi olabilirsiniz.b-u-x.net (tavsiye etmiyorum Çünkü sistem sizi para ile satabilir bir başkasinin alt gurubuna )

3.Günde 24 reklam veriliyor.

4.Reklam kazanci 0.01$ ve referansinizinkinide %100 alabiliyorsunuz yani referansiniz 1 reklama tiklarsa sizde 0.01$ alirsiniz.

5. Kaba bir hesapla= 0.01*24=0.24$ günlük kazanc
0.24$*30=7.20$ aylık kazanç

6.Sitenin ödeme şekli Kredi kartina , paypal ,alertpey,Liberty Reserve dir

7.En Önemli özelligi ise 5$ oldugunda ödeme alabiliyorsunuz kesin kazanc.:)

8.İsterseniz ref üyeleride alabilirsiniz.
En düşük 5 ref alabilirsiniz 3.95$.
örnegin ben 35 ref üyesi aldim 14.95$ ödeyerek suanda 1 günlük kazancim sadece 2.63$ gerisini siz düşünün aldigim reflerinde %80i calişmiyorr onlarida 15 gün sonra deiştirebiliyorsunuz.

Bu ilk günüm zaten kazandigim para miktari:
Ekli dosyayı görüntüle 3103

Not=Eğer benim refimden üye olursaniz haberiniz olsun siteye girdikten sonra register diyorsunuz ve bilgileri doldururken alt tarafta referans diye bir yer oluyor oraya :
onlyk1nq
yazarsaniz cok minnettar olurum.

Bu arada yazmayi unutmuşum benim referansim olupta 5$ yapana bende paypaldan 1$ hediye gönderecegim kanitlarinida burada yayinliyacağim.

İSteyene Her türlü yardimci olurum yorum yapmalari yeterli.:)

onlyk1nq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scam deil yeterince araştirdim ve parasini alan cok kişi var akmi karami belli olur yarın akşam öğleden sonra

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen bilirsin

10bux.net
Bux.gs
Paidclicks.ws
Paidclicksnetwork.com bu sitelerde ayni adamin elinden cikma, hepside scam

onlyk1nq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi istiyecem 5$ i gecti zaten bide burdan referansim olarak bir arkadaşimiz katilmiş nickini yazar ise takip edeyim 5$ini ald,iginda yolluyayim hediyesini

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5