İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

backlink hakkında

isyanq4r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar kendi çabalarımla backlink yapmak istiyorum. bir kaç makale okudum şöyle birşeyden bahsediyolar.
<a href=”http://www.siteismi.com” title=”meta tag”>kelime</a>
bende kendi sitem için uyarladım mesela haber kelimesinde bancklink yapcam şöyle bişey oluşturdum
<a href=”http://www.xxxxx.com” title=”haber”>haber</a>
bu oluşturduğum kodla diğer haber yayını yapan pr yüksek sitelere yorum yazıp yoluyorum. o zaman backlink yapmış olurmuyum yoksa okuduklarımı benmi yanlış anlamışım bu konuda yardımınızı istiyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
eğer yorum yaptığın siteler html kabul ediyorsa verdiğin kodlar işe yarar, sen yine de bu şekilde kullanma, www.site.com ver

isyanq4r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akif hocam yazdığın '' anahtar kelime '' olarak gözüktü tam kodu arada boşluk bırakarak yazarmısın

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
<a href="site" alt="kelim" title="title">Anahtar kelime</a>

isyanq4r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
safak hocam kelime kassam daha iyi olmazmı akif hocanın yazdığı kodu gönderimiisn mesela

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
<a href="siten.com">kelimen</a>

isyanq4r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam o şekilde olduğu zaman sadece yazı çıkıyo mesela kelime yazan yere haber yazsam tamam haber yazısı çıkıyor fakat akif hocanın yazdığının üstüne tıklıyabiliyosun bu sadece yazıda kalıyo ben o şekilde diyorum hocam

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
verdiğim kod zaten o
yanlış mı anlıyorum ben acaba?

isyanq4r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akif hocanın yaptığı yorumda '' anahtar kelime '' yazısının üstüne tıkladığın zaman farklı pencerede site açılıyo. ben o şekilde olan kodu soruyorum. yada daha başka backlink çalışması nasıl yapılıyosa bilgi almak istiyorum

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
backlink çalışmasını hangi site için ve hangi kelime için yapacaksın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5