İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlink Market l Bol Referans l 10 KISIYE %50 INDIRIMLI Blog yada Profil Backlink

• Konbuyu başlatan themaniac
  • Başlangıç tarihi

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Satış baltalayıcı mesajlar silinmiştir. Herkes kendi topiği ile ilgilensin.

T

themaniac

Misafir
tesekkurler Eif. o arkadas tekrar gelirse yine saygisizca konusursa, ceza vermenizi talep ediyorum.

X

Xman

Misafir
Forumda yapılan her türlü ticari işlemi destekliyoruz ve yanınızdayız, her kim lüzumsuz yere ticari konularda tartışma çıkaracak gereksiz yorumlarına devam ederse gereği yapılacaktır.

T

themaniac

Misafir
tesekkurler kardesim. yani burada hepimiz ticaret yapiyoruz. yok yere hicbirimize camur atmaya calismaya gerek yok. desteginiz icin tesekkurler

fblimehmet35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok Teşekkür Ederim 500 Backlink Hediye Vermişsiniz Allah Razı Olsun Aldım Raporu.

Arkadaş Güvenilirdir.

Eline Sağlık

T

themaniac

Misafir
Eyvallah hocam.

BENIM ICIN MUSTERI MEMNUNIYETI ONCE GELIR.

1 tane daha indirimli paket satisimiz vardir. ondan sonrada normal fiyatlara donecegiz.

camuradam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bizede hediye yokmu,once bakalim gercekten yukselme olursa sizinle calismak bana zevk verir tsk :).

T

themaniac

Misafir
Hocam hediye verdigimiz arkadaslar mesela 6000 backlink aliyorlar 500 ben hediye ediyorum. yani oylesine dagitma degil :) musteri memnuniyeti icin

T

themaniac

Misafir
SEO Backlink islemlerimiz devam etmektedir.
KAMPANYA: ILK 10 PAKETE Blog yada Profil Backlinkte %50 INDIRIM

ElrosTasartir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. blog backlink ve profil backlink çalışmalarınız hakkında detay + msn pm alabilirmiyim ? teşekkürler..

T

themaniac

Misafir
Arkadaslar sizden PM'ler geliyor ama buradan yazarsaniz daha iyi olur.
Kampanyamiz profil ve blog backlink icin ancak diger paketleri alana blog yada profil backlink hediye ederim alacaginiz pakete gore daha cok hediye verilir.

T

themaniac

Misafir
Eft yapıldığı için sabah bankaların açılması bekleniyor, ödeme hesaba geçer geçmez işlemere başlanacaktır. Arkadaşa hediye ve kampanyanın ilk müşterisi olduğu için 3K blog backlink hediye edeceğiz.
SON 9 KAMPANYALI PAKET

cesitbol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trustrank çalışmasına ilişkin raporlar teslim alındı. Güzel iş çıkarmışsınız. çok teşekkürler.

T

themaniac

Misafir
eyvallah. arkadasin isi tamamlandi ayrica 3k bloglink hediye edildi.

Backlink islemlerimiz hizla suruyor. normalde 5gun diyoruz ama arkadasa oldugu gibi hemen 1 gun sonrasina da teslim edebiliyoruz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5