İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlink Ne Zaman Kasmalıyım?

okyanusdisel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Benim Forum Var Mayısın 14'ünde Açıldı Backlink Kasmam İçin Ne Kadar Beklemeliyim Google Sandbox'a Yakalanmamak İçin?

Ekleme: Yorum Yokmu?

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Backlink alma hızını çok fazla değiştirmeden başla ama çok göze batarsan sandboxa girersin

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben bunlara önem göstermiyorum alıyorum backlinki kasıyomda kasıyom :D Sandbox'a hiç girmedim bi girer gibi oldu 2 hafta info kaybı yaşadım şimdi düzeldi oda sürekli meta tag değiştiğim için oldu backlinki kasınca info kendine geldi :D:D:D

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
@11seconds hocam forumdan erken backlink'in zararları ile ilgili bir konu buldum.
-Arkadaş site açmış ve 3000 backlink almış. Zamansız backlink'in zararları. İndex'i sürekli düşüyormuş vs. vs.
paulsharkdan alıntıdır...
Google yeni algoristması ile güncel olmayan veya copy / past içerikleri listesinden silebilir. Bunun yanında siteniz gözlem altına alınmış olabilir siteniz henüz 2-3-4 aylıksa ve siz 3000 profil backlink aldıysanız soruna bu yol açmıştır.

http://forum.iyinet.com/google-opti...-indexi-dusuyor-profil-backlink-almistim.html

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Site bir günde 100 backlink alabilecek kapasitedeyse bir şey olmaz. Backlink kasıldığında sitelerin kapasitesizliği o siteleri filtreye sürüklüyor.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Benim Forum Var Mayısın 14'ünde Açıldı Backlink Kasmam İçin Ne Kadar Beklemeliyim Google Sandbox'a Yakalanmamak İçin?

Ekleme: Yorum Yokmu?

Backlinkler için hiç beklemenize gerek yok,zira sandbox'tan gereğinden fazla çekiniyoruz diye düşünüyorum.Backlink almaya devam ettiğiniz sürece problem yaşamazsınız ayrıca sandboxa giren siteler sonsuza kadar orada kalmaz backlink çalışmalarına devam edersiniz site bir süre sonra boxtan çıkar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi