İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlink Takip Sitesi Önerecek

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar

Bana backlink watch dışında backlink takip sitesi önerecek varmı ?

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Backlinklerinizi takip etmek için bir backlink takip sistemine ihtiyacınız yok düzenli olarak sitenizi google'a sorgulatabilir günlük takibinizi yapabilirsiniz.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Google'a link:siteniz.com şeklinde arama yaptıracaksınız

misal;
link:iyinet.com

Onu biliyorum fakat biraz farklı bir sonuç veriyor.Çünkü kendi bloguma eklediğim dofollow linki vs görmüyor.Sadece tek sonuç çıkıyor ancak tek bir backlinkim olmadığına eminim.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Onu biliyorum fakat biraz farklı bir sonuç veriyor.Çünkü kendi bloguma eklediğim dofollow linki vs görmüyor.Sadece tek sonuç çıkıyor ancak tek bir backlinkim olmadığına eminim.

google'un kaptığı backlinkleri dediğim yöntemle görebilirsin.Sorguladığın yerlerde zaten dediğim şekilde sonuç aktırıyor sana...

Apranax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahrefs.com
majesticseo.com

Bu sitelerden faydalanabilirsiniz fakat ücretli.

sekooo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link:siteadi.com doğru sonuç vermez çünkü public dir yani herkes görebilir,böylece google'ın algoritması delinebilir..En temiz çözüm siteni google web master tools yani site yönetici araçlarına kaydettirin burada sitenize bağlantılar bölümü var bu ekrandan google'ın indexlediği backlinklerinizi detaylı şekilde görebilirsiniz. Tabi başka sitelerde var yukarıda arkadaş yazmış ancak bu sonuçlar google'ı bağlamaz çünkü google'ın indexlediği bir sayfayı o site indexlememiş olabilir veya tersi, 3.parti sitelerde backlinkin görünür ama google onu dikkate alıp kaydetmemiş olabilir. O yüzden en temizi google site yönetici araçlarını kullanmaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5