İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlinks hatalarımın haritası

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
8 aydır uğraştığım sitem nasıl oluyorda bu kadar saçma backlinks almış olurum.Bundan dolayı sanırım sandbox'a düştüm.
http://www.opensiteexplorer.org/internettenkazanma.com%2F/a!links

Ben bugüne kadar yorum yaptığım sitelere kendi adımı yazıyordum.Demek backlink almak isteğim kelimeyi yazacağım.
Bu analiz sonucunda hatalarımı neler ?

Tam olarak forumların imza kısmında , forumlara konu açıp link verirken ve websitelere yorum yaparken nasıl yapmalıyım ? Gördüğünüz gibi hiç bilmiyor muşum ?

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Eğer bloga yorum şeklinde yazıyorsan oraya kendi ismini değil kelimeyi yazacaksın. Forumlarda ise direk link şeklinde ekleyebilirsin imzana.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben yaklaşık 15 gün önce sandboz girdim.Sandbox olayını araştırırken sitemein backlinks lerden dolayı sandboz girdigini düşünüyorum.Sİzce bu veriler doğrultusunda ve günlük 2.000 sayfa gösterimi 1,200 ziyaretçi ile backlis uyumsuzlugu oal bilir mi ?

Ekleme:
Eğer bloga yorum şeklinde yazıyorsan oraya kendi ismini değil kelimeyi yazacaksın. Forumlarda ise direk link şeklinde ekleyebilirsin imzana.
İmza kısmında ki linke tıklandıgında backlins alıyorum değil mi *

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Ben yaklaşık 15 gün önce sandboz girdim.Sandbox olayını araştırırken sitemein backlinks lerden dolayı sandboz girdigini düşünüyorum.Sİzce bu veriler doğrultusunda ve günlük 2.000 sayfa gösterimi 1,200 ziyaretçi ile backlis uyumsuzlugu oal bilir mi ?

Ekleme:
İmza kısmında ki linke tıklandıgında backlins alıyorum değil mi *

İlk sorunuz için; Bu kadar hitiniz varsa backlink uyumsuzluğu ile alakası yoktur sanırım. Çünkü alakası olsa ve sandboxa düşerseniz yada filtreye hitiniz çok çok azalır.

İkinci sorunuz için; İmza kısmına tıklamanıza gerek yoktur. İmzanıza eklediğinizde backlink almış olursunuz.

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çıkmak için ip değiştirip tekrar değerlendirme isteyebilirsiniz googledan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5