İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bademcikleri aldırdım

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar konum vardı görenler olmuştur. Devlet hastanesinde sürekli ilaç tedavisi yapıyorlardı. Haplar artık bağımlılık yapmıştı resmen yahu hiçbir işe yaramıyordu. Özel polikliniğe gittim acıya dayanamayıp adamlar direk Bademcikleri almamız lazım dediler. Ameliyat oldum 3-4 saat geçti işte bi kanama başladı gözetimdeydim zaten yok böyle bir rahatlık bazen gereksizlerin vücutta durmaması gerekiyormuş bunu öğrendim :D

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Aslında gereksiz değil.Bende aldırdım.Ancak; ağızdan aldığın her nefes vücudun biraz daha kirleniyor.ameliyatın tek güzel tarafı ben 1 hafta dondurma yemiştim.sıcak şeyler yasaktı.çok güzeldi o bir hafta. :D

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Geçmiş olsun abim allah acil sifalar versin.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Arkadaşlar konum vardı görenler olmuştur. Devlet hastanesinde sürekli ilaç tedavisi yapıyorlardı. Haplar artık bağımlılık yapmıştı resmen yahu hiçbir işe yaramıyordu. Özel polikliniğe gittim acıya dayanamayıp adamlar direk Bademcikleri almamız lazım dediler. Ameliyat oldum 3-4 saat geçti işte bi kanama başladı gözetimdeydim zaten yok böyle bir rahatlık bazen gereksizlerin vücutta durmaması gerekiyormuş bunu öğrendim :D
mutlu son diyosun :) artık ağzın açık uyuduğunda sorun olmayacak :p

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bunun adı mutlu son. Şimdi faranjit tehliken var, dikkat etmelisin. Ama her aldığın nefesteki mikroplar için bir bedel ödüyorsun şuan.

Şöyle ki; Artık motora giden havayı süzecek bir hava filtren yok;)

picmix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl bişey bu bademcik aldırmak yahu, iyi mi kötü mü şimdi anlayamadım :D

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
ameliyattan kalkıp iyinete geldin demi
bende dayak yedikten sonra giriyorum tatlı oluyor :)
geçmiş olsun hacı

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Nasıl bişey bu bademcik aldırmak yahu, iyi mi kötü mü şimdi anlayamadım :D

Buradaki titiz nokta bademcik şikayetlerinin sıklığı. Çünkü bademcikte oluşan ödem tamamen böbreklere zarar veren bir iltihap. Ayrıca bademcik ödeminin tek çaresi maalesef antibiyotikler. Buda hastalığın sıklığına göre çok kullanıldığından bağışıklık sistemini çökertiyor. Belli bir süreden sonra da bağışıklık sisteminiz antibiyoktiklere cevap vermiyor, hastalığın tedavi süreci artıyor.

Ben bademciklerimi aldırdığım dönemde 15-20 günde bir hastalık geçiriyordum.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Bademciğin yaptığı göreve göre vücuttaki fazlalığının yararı ve zararı değişir.
Eğer bademciğiniz iyi işlev yapmıyorsa yani mikroplara karşı koruyamıyorsa tabii ki aldırmak daha mantıklı ama durduk yerde aldırmak kulağa hiç hoş gelmiyor. Şunuda bilinizki;
Vücudumuzdaki hiçbir organ fazlalık değildir.

albea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kursatbey geçmiş olsun 3g mobil modem vodem vın alıcısı senmisin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5