İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bağlantı Reklamları

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Arkadaşlar iki sorum olucaktı ;
1. si bağlantı reklamlarının getirisi iyimidir?
2. si ise gameplayvideo.net sitemin sağ tarafına üste bağlantı reklamlar kırmızı renkli altına siyah renkli menü eklicem sizce banlanırmı?

Örn:
Ads by Google
-Bağlantı Reklam
-Bağlantı Reklam
-Bağlantı Reklam
-Bağlantı Reklam

-Menü
-Menü
-Menü
-Menü

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
sen de benim istediğim gibi yapmışsın da :) ben yazı tipini de aynı yapıcam tek farkı renk olucak

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Yazı tipi aynı olsa dahi sorun olacağını sanmıyorum. Sıra buna gelinceye kadar ban için göze çarpmayan sebepler çıkmasın sen ona dikkat et derim :)

ps: Site benim değildi, netten takip ettiğim bir site :muck:

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
sitede w.arez hiçbir şey paylaşmıyorum ; reklamları tıklamaya teşvik etmiyorum kendim tıklamıyorum ; telif hakkı olan video paylaşmıyorum başka ne olabilir ban a sebep ?

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
sitede w.arez hiçbir şey paylaşmıyorum ; reklamları tıklamaya teşvik etmiyorum kendim tıklamıyorum ; telif hakkı olan video paylaşmıyorum başka ne olabilir ban a sebep ?

Yapıyorsun anlamında söylemedim zaten :)

Sen sağdan beklerken soldan gelebiliyor, o nedenle söyledim. Yukarıda saydıkların yeterli olmuş zaten, aklıma gelirse eklerim.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
ama bazen "demo indir" çıkmamış oyunlara "full indir" keyword giriyorum :) sakıncalı olurmuki

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Adsense için hit çektiğiniz kelimeler önemlidir. icerik gibi hit çektiğiniz kelimeler de war*z v.s olmayip program politikasina uymalidir. Dikkat etmek lazım çok geç olmadan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5