İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bağlantım feci yavaşladı, yardım :(

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsl bağlantım felaket yavaş son 1 haftadır, Ewido ile , ad-aware ile acaba trojan spy falan mı var diye aratıyorum temiz çıkıyor. Windowsun durumu bu aralar alarm vermeye başladı , format atana kadar bu bağlantıyı toparlayacak yardımcı yazılım falan var mı? windowsu kendine getirecek bişey de olur ..

(Böyle de topic olmaz da işte bir umut :D)

S

serkanus

Misafir
Nod32 yüklemelisin
bu arada windows'un son updatelerini almadıysan mutlaka al.
sonra google da online virus scan diye arattır bir kaçında scan ettir
başlangıcına bak tanımadığın programları kaldır :)
bunları yap düzelmezse devam edelim

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kasayı değiştirmeyi dene.
Şaka bi tarafa görev yöneticisinden çalışan programları bi incele. işlemciyi yada remi fazla kullanan programlar varsa görevlerini sonlandırmayı dene.

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
online virus scan 20 dkdır çalışıyor ama daha bitemedi :D
nod32yi bi bulayım bakalım..

görev yöneticisinde sıradışı bir durum yok onu kontrol ettim..

sağolun.. format yakındır..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
modemini ne zamandır kapatmadın? eğer taramalarda virüs bulamıyorsan ve bağlantın yine yavaşsa muhtemelen modemden kaynaklıdır. 30dk kadar kapalı tut büyük ihtimal sorun çözülür.

S

serkanus

Misafir
zaten en kesin çözüm formattır.
bilgisayar ferahlar :)

gokhan_ssl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün explorer bağlantılarını, msn, download fln yani internetle alakalı ne varsa alayını kapat.Ondan sonra Başlat>Çalıştır>Cmd yaz netstat -a yap bakalım veri alışverişi varmı?

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Modemden değildir, geceleri kapalı kalıyor çünkü.. Marka da airties , dandik değil yani :)

herşeyi kapattım netstat -a yaptığımda *.* şeklinde birkaç satır çıkardı ,bişey ifade etmiyordur sanırım.. kesin windowstan kaynaklı ya .. xp orjinal cdyi kaybettim , korsan alayım cdkey nasıl olsa bende dedim , kimse de korsan satmıyor ankara'da ne iştir anlamadım..:D

S

serkanus

Misafir
artık sıkı tutuyorlar o işi
program cd cilerinde aynı zamanda xxx cdler de old. için bilen biliyo nerde olduklarını direk gidiyolar apartman altlarında bir yerlerde :)

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de Airties vardı ama atak yiyip duruyordu.Şimdi Pardus kullanıyorum wirelessı kapattım ethernetle mutluyum.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windowsun lisanslı ise windows defender'i kur ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5