İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bahar bunalımı

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbulda olsaydın yapacak çok şey var da izmiri bilemem :)
izmirde yaşayan 10 dan fazla vardır ama buluşmaya gelecek olan kaç kişi olur orası meçhuldür. paintball oynayıp ne terliyeceksiniz gidip bowling oynayın :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bahar bunalımı hep erkeklerde olur.

hayal ettikleri şeyler gerçekleşmeye başlayınca krize girerler

çünkü onlar anca evde oturuyor olurlar

yalnız blopda neden oldu onu çözemedim
yahu bunalım deyince öyle mutsuzluk değil. içimden is yapmak gelmiyor, anca gırgır samata :D kendime gelmem lazım 25 yasına geldim hala ruhum 3 yasında lanet olsun haha :p

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bahardan nefret ederim :mad: bahar nezlesindende :mad: calışmayı ve sitelerimi seviyorum :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
yaw ploop aralıkta gideceksin daha var yaw, sırf senin için counter belasına bulaşacam ama 3 yıllık bi cm hayatından sonra kaldırabilimiyim acaba diye tereddütlerim var bide sen dogru insanmısın die düşünüyorum :D :D
seni bozmuş bu bahar havası sen akşama bi kalıp beyaz peynirle kendine bi ufak alda gel :p

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sanırım bendede aynı şey var son 2 haftada 8 sınav olduk 5' sınavdan kaldım şu anda içimden sitelerle ilgilenmekte gelmiyo , dershaneye gitmekte istemiyorum ...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
cm en kral oyundur selim :)

blop un pembe renkli olduğuna dair iddialar da yok değil

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben bahar bunalimini kizlarla geciriyorum. Mümkün oldugu kadar degisik kizlarla eglenmeye calisiyorum. Zaten Viyana sokaklarinda saga baksaniz kiz sola baksaniz kiz. Sarisini esmeri kumrali zencisi. Her tada farkli. :) Araba kullaniyorum, discolara takiliyorum, yüzmeye gidiyorum.
Ama sevgilim bu yazdiklarimi bir okuyacak olursa iste o zaman ayvayi yedim demektir. :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben bahar bunalimini kizlarla geciriyorum. Mümkün oldugu kadar degisik kizlarla eglenmeye calisiyorum. Zaten Viyana sokaklarinda saga baksaniz kiz sola baksaniz kiz. Sarisini esmeri kumrali zencisi. Her tada farkli. :) Araba kullaniyorum, discolara takiliyorum, yüzmeye gidiyorum.
Ama sevgilim bu yazdiklarimi bir okuyacak olursa iste o zaman ayvayi yedim demektir. :)

Kıskandım......... İspiyonlamayan kötü olsun:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5