İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bak şuraya yazıyorum aslında

baksurayayaziyorum

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bak şuraya yazıyorum aslında dilimizde çokça kullanılan bir değimdir. Bunun farklı varyasyonları dilimizde çok sık geçen ben sana demedim mi bak ben demiştim bu çoğaltılabilir çoğu zamanda yaşanan pişmanlıkları içeren sözlerdir.

Bak şuraya yazıyorum’u sitemize isim olarak seçmemizin sebebi yaşadıklarımızı acılarımız güldüklerimiz tarihe not düşecek yazılara yer vermektir.Sitemizde sizi yormadan hem bilgilendirmek hem’ de bu yoğun hayatımızda yüzünüzü birazcıkta olsa güldürmeyi başarmaktır.Çoğu zaman bir sohbette dedikoduda,gıybette sıkça kullanırız bu deyimi yaşanmışlıların tecrübesidir beklide hayatın bize verdiği bir dersin yansımasıdır lügatımızda
Yeni nesil gençler pek bilmezler ama geçmiş tarihimizde buna benzer bir çok deyim vardır

İşte tüm bunları toplayınca aslında bu deyim bize çok şey anlatır .Bizlerde tüm bunları bir araya toplamaya çalıştır umarım bizi sever ve takip edersiniz ne olursa olsun biz hayatı ve sizin ürettiklerinizi takip edeceğiz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5