İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Baknus 900 GB Aylık Transfer Bedava Hosting

kewlkid

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: Baknus.com
Sitenin açılış tarihi: 10.09.2011
Açılış amacı: Baknus Hosting, Eylül 2011'den bu yana kendini geliştirmekte olan ByetHost alt yapısını kullanarak webmasterlara 900 GB Aylık Transfer ve 900 GB Alana sahip bedava hosting sağlamaktadır.

Özellikler:

29 Farklı Scripti Otomatik Kurulum
900 GB Disk Alanı
900 GB Aylık Trafik
Sınırsız MySQL Veritabanı
Sınırsız Ek Domain
CPanel X3
70 Ücretsiz Seo Aracı

Kimlere Tavsiye Edilir:

Kişisel İnternet Siteleri
Küçük İşletmeler
Tanıtım Siteleri
Demo Siteleri
Script Kurulum Denemeleri
.
.
.

Kimlere Tavsiye Edilmez:

Günlük tekil hit'i 3000'i aşan her türlü internet sitesi

Baknus.com, ByetHost alt yapısı kullanan Myownfreehost Premium Reseller'ıdır. Hiç bir ücret karşılığı almadan yalnızca internet sitenizin altına siteye girişi engellemeyecek genel içerikli reklam koymaktadır. Bazı koşullarda bu reklamlar ücretsiz olarak kaldırılabilmektedir. (Sitenin popülerliği, kamu yararına içeriği vs.)

Sitemizin tasarımından çok 1,5 yıldır aralıksız verdiği hizmet ile değerlendirmenizi öneriyor, ilgi ve yorumlarınızı bekliyorum...

burakdlkra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: Baknus.com
Sitenin açılış tarihi: 10.09.2011
Açılış amacı: Baknus Hosting, Eylül 2011'den bu yana kendini geliştirmekte olan ByetHost alt yapısını kullanarak webmasterlara 900 GB Aylık Transfer ve 900 GB Alana sahip bedava hosting sağlamaktadır.

Özellikler:

29 Farklı Scripti Otomatik Kurulum
900 GB Disk Alanı
900 GB Aylık Trafik
Sınırsız MySQL Veritabanı
Sınırsız Ek Domain
CPanel X3
70 Ücretsiz Seo Aracı

Kimlere Tavsiye Edilir:

Kişisel İnternet Siteleri
Küçük İşletmeler
Tanıtım Siteleri
Demo Siteleri
Script Kurulum Denemeleri
.
.
.

Kimlere Tavsiye Edilmez:

Günlük tekil hit'i 3000'i aşan her türlü internet sitesi

Baknus.com, ByetHost alt yapısı kullanan Myownfreehost Premium Reseller'ıdır. Hiç bir ücret karşılığı almadan yalnızca internet sitenizin altına siteye girişi engellemeyecek genel içerikli reklam koymaktadır. Bazı koşullarda bu reklamlar ücretsiz olarak kaldırılabilmektedir. (Sitenin popülerliği, kamu yararına içeriği vs.)

Sitemizin tasarımından çok 1,5 yıldır aralıksız verdiği hizmet ile değerlendirmenizi öneriyor, ilgi ve yorumlarınızı bekliyorum...

Sipariş Numaranız: 1110571552 buyrun hocam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5