İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Balzamik

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
İtalyaya özel balzamik sirke..
Yapılışı ve fiyatıyla lüks olan bu sirke dünya ile birlikte ülkemizdede yeni yeni meşhur olmaya başladı..

balzamik.com

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
satışmı yapıyorsunuz , yenimi aldınız yoksa fiyat araştırmasımı yapıyorsunuzzz

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Domain hakkında bilgisi olanlardan fikir almak için konu actım. ( Ayrıca isteyen olursa teklif verebilir)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
baktım gerçektende adında ve tanınan bir sirkeymiş ama bayadır varmış.tanınırsa ne ala ama sanmam çok yayılsın.Markasını alanda yok yani domaini de kaptırmassın.Bana göre değerli bi domain. Ama iyi fiyata satılrımı bilemem.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
baktım gerçektende adında ve tanınan bir sirkeymiş ama bayadır varmış.tanınırsa ne ala ama sanmam çok yayılsın.Markasını alanda yok yani domaini de kaptırmassın.Bana göre değerli bi domain. Ama iyi fiyata satılrımı bilemem.

İtalyanın modena kentine özgü cok eski bir sirke olgunlaşması 15 yılı buluyormuş yani şarap gibi.. Modena dışında üretilenler taklitmiş japon usülü. Sadece balzamik üzerine bi eticaret sitesi olur düşüncesiyle aldım ama fiyat ne eder bilemiyorum.. (tabi orjinalini getirip satmak lazım)
Son yıllarda yaygınlaşmış edindigim bilgiye göre.. Şisesi 50 usd den başlıyormuş orjinallerinin.

not: : Domain işi insanın kültürünede baya katkısı varmış:) Durduk yerde fazladan birşeyler öğreniyoruz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5