İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ban.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Memlekete Gidecem 2-3 Gün Hesabıma Bakamadım NormaL seyirlerde 200 Tıklama Olurken Birden 500-600 Tıklamalara cıkmış 3 Gün Bu Seyirde Seyretmiş. O Gun Şüphelendim Ama Akşam Forumu Araştırırım Diye MaiL Atmamıştım. SOnra bi Baktım Hesabınız Kapanmıştır Dio. Eegr böyLe bir DurumLa KarşıLaşırsanız MaiL Atın Sonunuz Kapanma oLabiLir. HayırLısı ya şimdi yeni hesap acmayı düşünüorum alemden birine benim adıma olan bir domainden hesap acabilirmiyim acaba bilgisi olan varmı ?

K

kumasci

Misafir
bamlanmış domainin üzerine mi açacaksın başkasının üzerine ?
yoksa yeni bir domain mi kullanacaksın ?

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Başka Domain Ama Hangisi BanLı domainin onu biLmiom ki sadece gecersiz tıklamadan atıldınız dio

K

kumasci

Misafir
adsense de kayıtlı olan hesabın da bulunan domainin Banlamışlar işte adsense yi hangi domain ile açtın ise o domain banlandı ayrıca kanallarda açtığın domainler için de belki izin vermeye biliriler.Onlar için başka adsense iste ama domain farklı olması gerekiyor,aileden her hangi birinin ismi olur tabi hiç fark etmez

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GeneraL' Alıntı:
Başka Domain Ama Hangisi BanLı domainin onu biLmiom ki sadece gecersiz tıklamadan atıldınız dio

Zannediyorum Google Kişiye göre muamele ediyor. Domaine göre muamele ederse işin içinden çıkamaz. Satışlar oluyor domain düşüyor başka biri alıyor hesap açıyor. Domaine göre hareket ederse hata etmiş olur.

Benim tavsiyem:

Daha önce hiçbir şekilde google girişi (hesaplarına yada gmail kutuna) giriş yapmadığın bir makinadan bir akraban başvuruda bulunsun. Adres aynı olmasın aynı adres demek aynı kişi demektir %80 hatta mümkünse aynı mahalle bile olmasın aynı şehir olmasında ben bir sakınca görmüyorum.

Başvuru Hesabın kapanmasından hemen sonra olduğu için aynı mahalle sorun çıkarabilir. (filtreleri çok dar olabilir)

fakat şu sıralar adsense başvurusu 20 gün de falan onaylanıyor daha geçen bir ortağım adına başvuruda bulunduk.

20 gün iyi kazanan bir site için uzun bir zaman. (Geçmiş olsun)

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolandirici bulmus cezasini normaldir. Allah birine verir birinden alir..

K

kumasci

Misafir
TRinsanRehberi' Alıntı:
Zannediyorum Google Kişiye göre muamele ediyor. Domaine göre muamele ederse işin içinden çıkamaz. Satışlar oluyor domain düşüyor başka biri alıyor hesap açıyor. Domaine göre hareket ederse hata etmiş olur.

Benim tavsiyem:

Daha önce hiçbir şekilde google girişi (hesaplarına yada gmail kutuna) giriş yapmadığın bir makinadan bir akraban başvuruda bulunsun. Adres aynı olmasın aynı adres demek aynı kişi demektir %80 hatta mümkünse aynı mahalle bile olmasın aynı şehir olmasında ben bir sakınca görmüyorum.

Başvuru Hesabın kapanmasından hemen sonra olduğu için aynı mahalle sorun çıkarabilir. (filtreleri çok dar olabilir)

fakat şu sıralar adsense başvurusu 20 gün de falan onaylanıyor daha geçen bir ortağım adına başvuruda bulunduk.

20 gün iyi kazanan bir site için uzun bir zaman. (Geçmiş olsun)
keşke öle dediğin gibi domaini banlamıyor olsa ama malesef domain banlanıyor.Bende var bir tane ondan iyi biliyorum :) geçengün gene mali attım kabul etmediler

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim banlanmış domainimi 2. kez kabul ettiler, duruma göre edebiliyorlar ;)

K

kumasci

Misafir
:) hımm eğer öle ise bu çok iyi çünkü faklı bir hesabım var zaten başka bir site için açmıştım ve orada kullanıyordum onu kullanırım o zaman inşallah eski sitem yüzünden yeni açtığım hesabı banlamazlar.Bir kez daha denemiştim ama o zamanda banlanmıştım sizin sölediğiniz şekilde isim vs... aynı kullanmıştım.Bu çok güzel oldu işte

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kumasci' Alıntı:
:) hımm eğer öle ise bu çok iyi çünkü faklı bir hesabım var zaten başka bir site için açmıştım ve orada kullanıyordum onu kullanırım o zaman inşallah eski sitem yüzünden yeni açtığım hesabı banlamazlar.Bir kez daha denemiştim ama o zamanda banlanmıştım sizin sölediğiniz şekilde isim vs... aynı kullanmıştım.Bu çok güzel oldu işte

Bakın şuna KESİNLİKLE dikkat edin.

Banlanan hesabınıza giriş yaptığınız bir makinadan giriş yapmayın. Banlanmanıza neden olan hesaba giriş yaptığınız makinadan gmail 'e dahi girdiyseniz o gmail hesabına dahi girilmemiş bir makinadan yapın.

Ve başvurunuz kabul edilirse size tavsiyem google yi iş ortağınız olarak görün.
yani hile yapmıyor olsanız bile garip bir durum olduğunda ortağınıza bildirin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
GeneraL' Alıntı:
Memlekete Gidecem 2-3 Gün Hesabıma Bakamadım NormaL seyirlerde 200 Tıklama Olurken Birden 500-600 Tıklamalara cıkmış 3 Gün Bu Seyirde Seyretmiş. O Gun Şüphelendim Ama Akşam Forumu Araştırırım Diye MaiL Atmamıştım. SOnra bi Baktım Hesabınız Kapanmıştır Dio. Eegr böyLe bir DurumLa KarşıLaşırsanız MaiL Atın Sonunuz Kapanma oLabiLir. HayırLısı ya şimdi yeni hesap acmayı düşünüorum alemden birine benim adıma olan bir domainden hesap acabilirmiyim acaba bilgisi olan varmı ?

hesabının kapanma gerekcesi nedir peki..

800 tık olması degil her halde yani hile yoksa tıklamalarda istersen 1500 olsun sorun olmaz. çünkü sitenin hiti artabilir tıklamada yükselmesi normal eger herşey normal iken ban yedin ise mail at derim bence.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Attım zaten bekliorum şu an ama boyle bi geri adım googleden duymadım umutsuz bir maildi. sadece hesabın kesilmesi olarak gecersiz tıklama oldugunu soyluyolar eger öyle bişey olduysa benim yaptıgımı kanıtlasınlar. 1,5 - 2 yıldır adsense kullanıyom gecersiz tıklama neden yapim demi ama.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Ya ben Şimdi Kendi adıma KayıtLı OLan DomainLe AiLemden biri adına Başvurucam bi sorun oLurmu acaba arkadaşlar biri evet veya hayır derse sevinecegim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende Gecen Ay 2380$ icerde iken ban yedim nedeni ise daha önceden banlanmiş bir sitenin icinde benim google reklamimin bulunması siz siz olun böle sitelere kodunuzu vermeyin yada banlanmiş bir sitede kod bulundurmayin. acı bir tecrübe oldu :)

AdSense hesabınızın önceden geçersiz tıklama etkinliği yüzünden
durdurulmuş bir hesapla alakalı olduğu bulundu, bu yüzden hesabınızı
durdurduk. Geçersiz tıklama etkinliği üzerine hesabı durdurulan
yayımcıların AdSense'e katılmalarında izin verilmez, ve AdSense'den
ödeme alamazlar. Hesabınızdaki kazanç etkilenen reklamverenlere uygun
şekilde geri ödenecektir.

Program Şartlar ve Koşullarında belirtildiği üzere, Google herhangi bir
yayımcının katılımını sona erdirme hakkını saklı tutar.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5