İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bana ait olan yazılımı satıyor.

turgutluweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Firma Script'i Ucuz Fiyat ile Kampanya da

Bu konuda bana ait olan script satılmaktadır.Theme forest karma temasına giydirdiğim tasarımdır.

firmasistemi ve firmascript.c [o ] m daki iletşim adresleri ve banka hesap bilgileri ve mail adresi bana aittir.

filmizlefilmindir.c [o] m domaine yeni bir tema calısması yaptım hatta yeni..

Bu vatandaş birde bu yetmiyormuş gibi konuyu baltalama git başka yerde ağla gibi saçma saçma cümleler kurup canımı sıkıyor.

Gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Burası mahkeme mi? Gerçekten saçma konular açıyorsunuz ya . Adamın iyinette üyeliği varsa söyleyin konuya çağırırlar yoksa ne yapacaklar iyinet yönetimi gidip dava mı açacak?

C

Compni

Misafir
Arkadaş kim. Konu adresi nerede? Deliller, olar bular... Mahkeme deliller gelene kadar davayı 12 ekim 2011 SAAT - 12:00'a ertelemiştir.

Ekleme: Konu: http://forum.iyinet.com/script-satis-siparis/180698-firma-scripti-ucuz-fiyat-ile-kampanya-da.html
Şikayetçi olunan üye: Knockout
Profil adresi - http://forum.iyinet.com/41688/knockout/

turgutluweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demoda verdiği adres:

firmascript.c [ o ] m/karma Burasıdır. Tabi ben buraya şimdi yönlendirme koydum.Orjinal tasarıma yönleniyor.

Karma temasını ben giydirdim.

Ayrıca filmizlefilmindir. c[o] m dada yenı gıydırme hazırladım bu domainde bana ait.

firmascript.c [o]m ve firmasistemi.c[o ]m bana ait domainlerdir.

Sitedeki iletişim bilgileri bana aittir.

Maille detayları attım site yönetimine.

Delilller derken ne istiyorsunuz tam olarak? Ona göre yazayım ekstra

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5