İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bana bi aklıl verin

Cekhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2500 civarı hitli bir sitem var ziyaretçilerin tamamı googledan.. ancak internet explorerde Google adsense gösterilemiyor.. kimse bi çare bulamadı ben e reklamstoreye geçtim.. o da malum sevmiyorum 2 gsterimden biri errorlu sizce başka ne yapabilrim hangi reklamları klullanabilirim

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
google reklamlarının çıkmaması gibi bişi yok yaw ...bi sorun vardır. bi ara nerde duydugumu haturlamıyorum ama kaspersky nin bunları engellediğini duymuştum..bi araştır istersen

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Internet Explorer'in gostermemesi gibi bir durum pek mantikli degil. Size dair bir DNS problemi, Antivirus ..vb yazilimlarla alakali problemler olabilir. Adsense reklaminin cikmadigini dusundugunuz adresi yazarsaniz konuyu okuyanlar test edebilirler.

M

maiL

Misafir
kimi antivirus programları js göstermeden bloke ediyor. büyük ihtimalle sorunun ordan kaynaklı.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
gittigidiyor, arkadaşlık sitesi reklamları (kalbimde.com) vs.gibi affiliates programları kullanbilirsin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanırsam arkadaş içerik yetersizliğinden reklamın cıkmadıgından bahsetmiş site içeriğini zenginleştirmeye dene derim içeriğinle ilgili rekllam yoksa cıkmaması normal derim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5