İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bana Domain ve Hosting alana 10 profil + 15 sayfa + 2 süper hediye

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar Godaddy den domain ve Hostgatordan hosting istiyorum bunların karşılığında tam 10 tane facebook hesaplarmdan hediye edeceğim
1. hesap = 5000 arkadaş
2. hesap = 5000 arkadaş
3. hesap = 1000 arkadaş
4. hesap = 500 arkadaş
5. hesap = 300 arkadaş
6. hesap = 200 arkadaş
7. hesap = 200 arkadaş
8. hesap = 85 arkadaş
9. ve 10. hesap = 50 arkadaş
ve hepsine yüzlerce arkadaşlık teklifi gelmeye devam ediyor. özellikle birinci hesap çok aktif paylaştığım yazıyı 200 kişinin beğendiği bile oluyor buda size nasıl bir adsense geliri sağlatır düşünün artık. sohbete girince saniye başı birileri selam atıyor. kopyala yapıştır ile günde 1000 kişiye bile tıklatılır reklam. tabi birde bu hesaplar toplamda en az 15 sayfaya admin. rahat 15 K insana ulaşabileceksiniz. tabi bunların yanında bonus hediyelermde var. bir tane facebooktan para kazanmayı anlatan yazı göndereceğim. bir tanede adwordsü en etkili biçimde kullanmayı anlatan yazı göndereceğim.

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet konu günceldir. son 1 saat kaldı 1 saat sonra kendim alıyorum domain ve hostingi

T

themaniac

Misafir
hocam istedigin ozellikte amerikan lokasyonlu hosting sagliyorum zaten. firma turkiyede degil. PM attim, bir bak istersen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5