İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bana ndn davetiye vermiyor??

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi aralar duyduğuma göre bi hafta içinde kullanıcılara belirli miktarda davtiye veriyodu min 2 aydır kullanıyorum hala tık yok sistemmi değişti??? cvp verirseniz sevinirim...

EuphrateS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayni sorun bende de var benden daha sonra gmail alan kisilere bile iki kere ust uste davetiye gonderildi. ne diyelim kaderimiz buymus :(

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya millete 7 günde gönderilmişti... bana gelmedi bu yazıyı yazdım gittim baktım 6 davetiye vermiş çok mutlu oldum...

EuphrateS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Googlenin beni sevmedigini biliyorum :'( senin yazini gorunce hemen davetiye vermisler. Haksizlik Bu :p

Z

zeynelkoc

Misafir
tamamıyle şans işi ve google belirli periyotlarda yolluyor 2 hafta 1 ay gibi bi düzeni yok

S

sefer

Misafir
zeynelkoç
alamayacaksam da bana bildirirmisin
boşuna uğraşmayayım

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer mailı kullanmıyorsanız boşuna davetiye beklemeyin. mailı kullanmayan birine google davetiyeyi neden versin ki ? biraz mailleşin davetiyeleriniz gelecektir. az kullanmama rağmen 2 gmail hesabıma 5 er 5 er yolluyorlar. birisi 4 birisi 1 haftalık hesaplar.

Z

zeynelkoc

Misafir
bugun gmail bi davetiye daha yolladı

maillerinizi kontrol edin davetiye gelmiş olabilir

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi sürü mail hesabım var gmail de bi sürü davetiye gelior :) ama çok karışık yapmışlar..

sürekli kullandığım maile 6 davetiye geldi. doğru düzgün kullanmadığım maile 12 tane geldi..

açıkçası google çok düzensiz çalışıyor. hem pagerank olayında hem bu olayda. adamlar hiç bir şeyi düzene koymuyorlar kardeşim.. neyi ne zaman yapacakları belli olmuyor. acaba amaçları ne..

gmail isteyen olursa http://forum.fun.gen.tr de açılmış konuya isteğini bildirirse davetiyeyi hemen gönderirim..

kolay gelsin..

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında google çok düzenli çalışıyor ama, o düzenin bulunmasını istemiyor.
Bir matematik dehasından da zaten bu beklenir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5